Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA SPORT
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mbc
De vanzare Dacia Sport fabricata in 1986, culoare albastru. Cutia de viteze este 5+1.
Masina nu are nici un element de caroserie revopsit, este originala asa cum a iesit din fabrica.
Conservata in conditii excelente.
Pret de vanzare 3800 lei - daca nu se vinde pana pe 01.05.2011 va ajunge la Remat si imi este tare mila de ea.
Incerc sa atasez poze mai tarziu.
Relatii la tel 0763599899.
Daca aveti intrebari, formulati-le in scris aici sau telefonic.
giliana
pai daca doriti sa o dati la rabla de ce puneti pret de 3800lei, puneti un pret de vanzare nu de ofertare - scuze off topic.
astazi un tichet de rabla este la vanzare 1200-1400lei si se vinde cu chiu cu vai la 1200lei.
StefanT
Poate proprietarul vrea sa isi masina noua, caz incare pentru el tichetul ar valora 3800 si tot aia e doar ca macar asa ajunge pe mainile unuia care sa se bucure de ea.
mbc
Doresc sa valorific tichetul in achizitionarea unei masini noi, de aceea am pus acel pret. Stiu ca mai trebuie sa legalizez actele dupa aceea...
Daca exista doritori, sunt liberi sa faca o oferta. Sincer chiar imi pare rau sa o dau, sper sa primesc imprumutul pentru suma de care am nevoie si sa o pastrez in continuare...
aur
este varianta cu usi lungi?
STORMTROOPER
Recomandare.Incearca sa iti faci cont pe forumul de specialitate R12 din Franta si sa postezi anuntul, poate o vinzi acolo la un pret bun. A mai luat una calea Frantei anul trecut. E pacat de masina sa ajunga la Remat, ca si asa au ramas putine. Succes.
Albert Einstein
QUOTE(mbc @ 26 Apr 2011, 17:23)
Doresc sa valorific tichetul in achizitionarea unei masini noi, de aceea am pus acel pret. Stiu ca mai trebuie sa legalizez actele dupa aceea...
Daca exista doritori, sunt liberi sa faca o oferta. Sincer chiar imi pare rau sa o dau, sper sa primesc imprumutul pentru suma de care am nevoie si sa o pastrez in continuare...
*



Nu cred ca este nevoie sa dati masina la Remat pentru un tichet. sad.gif Daca exista posibilitatea cumpar eu un astfel de tichet si vi-l ofer in schimbul masinii...
mbc
Sambata voi face poze detaliate si le voi posta.
selcosmin
nu te intereseaza la schimb cu un voucher. tot vrei sa iti iei alta masina. astept raspuns. 0766242288 sau 0726391494
razvan32
pune niste poze cu exteriorul, interiorul si motorul. fa pozele mai deaproape sa se vada bine.
OVIDIUS
Scuze de off-topic, dar incercati un efort si n-o dati la remat. Daca e bine conservata, este pacat. Practic, ne dam istoria la gunoi...
Albert Einstein
Stimate domn, inca mai astept un telefon de la dumneavoastra cu un raspuns, asa cum mi-ati transmis in cursul zilei de ieri...
taxi4you
salut!
mie imi suna a vanzare...nu a cumparare cu tichet,nu-l mai amagiti cu tichete,daca era interesat de asa ceva posta singur varianta simpla...schimb pe un tichet...sau chiar pe doua tichete,facea afacere buna.
cu tot respectul pentru masini''pe cala de disparitie''(eu personal detin masini istorice),nu este conservata cum spune potentialul vanzator.
ne incearca pe noi ce tinem la aceasta categorie...pe cei de ''moda veche''.
pentru initiatorul topicului...bafta la vanzare! cool.gif


30 Apr 2011, 12:33:
albert...
uita-te la nr. de inmatriculare este de dambovita si initiatorul topicului scrie ca este din Bucuresti???
nu te mai amagi...
Albert Einstein
taxi, e posibil sa ai dreptate dar ma gandeam ca ar trebui sa spuna care e situatia, pentru ce atatea complicatii? unsure.gif
Si inca ceva... de unde sti ca nu e conservata?
taxi4you
spune de vopsea originala...uita-te te rog la panoul din fata,bara,ochelari faruri...sunt impecabil conservate.
Sau hai sa spun altfel...
DACA aveam o masina conservata dupa cum o laud...da shmecher puneam pozii cu toate colturilii si toatii cele cum sau cerut p'acilea...imagini motor,portbagaj si multe alte imagini.
Cum am spus detin masini istorice si eu as fi pus fotografii si cu furtunele de la frana,fata-spate,teava esapament,bord,si multe altele ce sa deduca o conservare cool!
mai suntem cate unii p'aci de meserie,si anume colectionari.
bafta la toata lumea si scuze de comentarii,reprezinta provocare pentru proprietar,sa ne arate o masina conservata adevarata sa ne minunam si sa faca pe cineva sa vina cu banii la el!
bafta la vanzare! cool.gif
iulica89
Mai este valabil anuntul...?
payty
mai bine suni. eu am vorbit cu omul si mi-a zis ca va fi plecat din bucuresti toata saptamana.
mbc
Din fericire am reusit sa obtinem suma de care aveam nevoie, asa ca vom pastra Sport-iva.
Multumim tuturor celor care si-au manifestat interesul, precum si pentru incurajarile de a o pastra.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.