Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND], [SCHIMB]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
triple
De vanzare 2 Dacii:
1. Dacia 1410 CLi Break, an 2000, injectie, km 160000 reali, unic proprietar, necesita reparatii de tinichigerie (trebuie inlocuit: pod pedalier, aripi interioare fata, posibil aripile fata + alte rectificari), motorul merge f. bine. Pret 500 Euro negociabil.

2. Dacia 1410 Berlina, an 1999, carburator, caroserie in stare buna. Trebuie inlocuit un cilindru motor care momentan este crapat. Pret 450 Euro negociabil.

Ambele masini sunt inmatriculate, Break-ul are itp valabil pana in noiembrie 2011 si sta in garaj in jud. Bacau. Berlina este inmatriculata pe numele socrului meu, este parcata in Roman, Neamt.

O sa revin cu poze mai tarziu.
Pt. mai multe detalii 0743657470


Cum am spus iata si pozele:

28 Apr 2011, 16:31:
Schimb cu auto inmatriculat + dif. din partea mea, cu laptop, jante aliaj sau alte lucruri care nu-mi trec acuma prin cap.

28 Apr 2011, 16:31:
-----------------------

29 Apr 2011, 11:37:
up pret negociabil
triple
ambele la 850 euro negociabil bineinteles.

Oricare din cele 2 masini, este ideala pt. cineva care o cumpara pt. el. O repari si esti sigur ca nu te tepuiesti cumparand una care arata f. bine si apoi in 2 luni incepe sa-ti pice aripile sau mai stiu eu ce.

Cum am spus pretul este negociabil, mai multe poze de la break se trimit prin e-mail(cu toate problemele caroseriei, din mai multe unghiuri). Nu sunt probleme cu actele, nu ma ocup cu vanzari/cumparari auto, pur si simplu acu le-a venit randul ambelor masini (una a mea si una a socrului meu). Am fost contactat de bisnitari auto, dar totusi cu 10 mil., cat ofereau, nu dau masina(eu zic ca o masina face mai mult decat 2 biciclete).

Ofer bonus ceva piese de schimb noi si sh ramase prin garaj (3 pivoti, 2 bielete antiruliu, ceva bucsaraie, 1 cablu ambreiaj, alte maruntisuri folosite dar in acelasi timp folosibile) + cele 2 portbagaje, de pe masini, ce se vad in poze.

Pentru cei interesati va stau la dispozitie oricand cu mai multe detalii.
triple
Break-ul s-a dat. A ramasa Berlina cu urmatoarele caracteristici:

Dacia 1410 Berlina, an 1999, carburator, caroserie in stare buna, motor defect(trebuie inlocuit un cilindru motor pentru ca este crapat). Bateria este in stare foarte buna, pompa de apa este noua, toate cele 4 cauciucuri de pe masina au uzura foarte mica, rezerva este in stare buna. Masina este completa (alternatorul, oglinzile laterale, comutatorul de caldura sunt in portbagaj, bateria a stat pe perioada iernii in casa, protejata de frig).

Bonus la cumparare: garnitura chiuloasa noua, filtru ulei nou, set segmenti motor noi, 2 rulmenti fata noi, 2 placute de frana aproape noi + inca 4 buc. bunicele, set jigloare nou, 2 seturi garnituri etrier noi, 2 bielete antiruliu noi, 2 pivoti noi + diverse alte maruntisuri pentru dacie.

Pret 400 Euro negociabil. ITP-ul si asigurarea nu mai sunt valabile. Se asigura certificat fiscal.
triple
S-au dat ambele masini. De fapt Break-ul s-a vandust si berlina a ajuns la Remat. Se va vinde un voucher.
Topicul se poate inchide. Multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.