Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB], 4 jante 17 Silverstone
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
stefantoth
Salut

Cum spune si titlul topicului, schimb 4 jante pe 17 model Silverstone cu cauciucuri 225/45/17 de vara momentan pe ele + cauciucuri de iarna, pe jante pe 16. Sunt si Satu Mare, iar jentile sunt pe masina. Mentionez ca nu le vand numai schimb.

Multumesc si astept ofertele voastre aici sau la telefon - 0744311307.
stefantoth
up
SerbanD
Schimbi cu 3 bucati jante nervastella 205 55 16 + dif din partea mea am pus si o poza cu ele, cauciucurile sunt de vara. +rezerva care are aceeleasi dimensiuni .
stefantoth
QUOTE(SerbanD @ 3 May 2011, 09:06)
Schimbi cu 3 bucati jante nervastella 205 55 16 + dif din partea  mea am pus si o poza  cu ele, cauciucurile sunt de vara.
*



Multumesc pt oferta, dar nu am ce face cu 3 bucati. Imi trebuie 4 sa le pun pe masina
SerbanD
iti dau si rezerva are aceeleasi dimensiuni, si dif de bani cat sa iti cumperi o janta
StefanT
Si diferenta de bani sa le mai traga cate o gaura, astfel incat sa le poata monta pe Laguna
stefantoth
QUOTE(StefanT @ 3 May 2011, 12:47)
Si diferenta de bani sa le mai traga cate o gaura, astfel incat sa le poata monta pe Laguna
*



biggrin.gif da ai dreptate

4 May 2011, 12:37:
Valabil in continuare
stefantoth
Valabil in continuare
stefantoth
Up
stefantoth
Nimeni nu vrea jante pe 17?
stefantoth
Valabil
stefantoth
UP
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.