Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Mufe ceas Logan
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
marius.tt
VAND 2 MUFE PT CEASURI DE LOGAN IMPREUNA CU O PLACA DE BAZA CU CB PH2 ---pret 100----
sau la schimb cu un volan logan
0761842501
marius.tt
am gasit volan, nu imi mai tre. volan
-pret 90 lei-
marius.tt
up
marius.tt
Pana acum erati interesati de mufe, cum aparea un ceas de logan intrebati disperati daca se de cu tot cu mufe.....
IATA MUFE ....
marius.tt
up
mikey_gtx
incearca sa nu mai dai țepe. vorbesc de un anume tablou de bord in care ai umblat la eeprom si ai exfoliat traseele si care, apoi, l-ai vandut de bun unui coleg coforumist. nu mai spun de plastic rupt sau lipsa.
esti un nesimtit.
SERGIULICA04FUX
corect sa aveti mare grija ce cumparati de la acest om,deorece pe mine m-a mintit cu desavarsire, a spus ca e nou nefolosit si ca e complet. dar starea in care sunt ceasurile care mi le-a vandut este deplorabila!!!
http://www.daciaclub.ro/index.php?showtopi...l=ceasuri+logan
MariusVSK
Deci nu sunt singurul pacalit de el. Am cumparat de la el un modulator FM, in anunt avea pus numele produsului si caracteristicile lui, iar cand am primit coletul, era un alt model, mai slab decat ce spunea ca vinde. Normal ca am crezut ce a scris acolo, doar nu puteam sa-mi dau seama din pozele puse, ce face jucaria. In fine, in urma discutiilor telefonice, nu ne-am inteles (bineinteles, el nu are nici o vina). M-am ales cu un modulator pe care nu il doream, iar el cu banii.
marius.tt
imi pare rau dar tot ce am vandut functioneaza perfect, am facut poze tot pt a nu fi pb
MariusVSK
Nu am spus ca nu functionaeaza, doar ca nu face CE ERA SCRIS IN ANUNTUL TAU!
marius.tt
Modulatorul era nou-nout si functional, nu am nici o vina ca asa era pe sait scris,ti-am dat si linkul, cat despre ceasul de logan era mentionat in anunt ca nu are geam, daca obiectele comandate de voi nu functionau, chiar nu ma suparan sa-mi da-ti postare negativa,
MariusVSK
Nu stiu cum sa te fac sa intelegi! Tu i-ai insusit produsului pe care il vinzi, alte caracteristici decat cele pe care le are cu adevarat. Eu le-am luat de bune , daca astea erau puse in anuntul tau! Din poza, cum puteam sa stiu ce face ? Dar nu are rost sa mai continuam , vad ca nu vrei sa intelegi. Numai bine!

SERGIULICA04FUX
deci in concluzie suntem 2 pe care ne-a pacalit,si ar trebui sa anuntam un moderator ca sa ii blocheze anunturile la bursa

6 May 2011, 15:08:
hai ca cu geamul a fost cu cum a fost dar sa fie exfoliata placa pe lanag eprom deci in concluzie esti un mincinos
marius.tt
SERGIULICA04FUX dar dece nu spui cat ai dat de ceas si daca e functional? ca pana la urma eu nu mai uit da vad daca sa umblat in interior.
In conclusie vrei sa-mi stici piata, cei care au cumparat pana acum de la mine stiu ca sunt f de incredere ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.