Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]piese Megane 2 (2003-2009)
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
tubu
Gasiti cam orice reper pt orice motorizare si tip de caroserie:
turbina euro 4--250 euro
injectoare (verificate pe banc)--350 ron buc (la set-discutabil)
cotiera neagra impecabila--450 ron (mentionez ca e completa-nu cu parti lipsa,cum am vazut ca se mai vinde)
piese de caroserie

Ma puteti contacta si la nr 0723751313.
RadulescuRomulus
nene, pune si tu o poza ceva cu masina/piese! ma intereseaza mocheta de portbagaj daca o ai, var de hatch
tubu
nu inteleg ce nu intelegi... orice tip caroserie...tu doar spune ce doresti pe viitor
in ce priveste setul de mochete de bicorp (cea de jos, cele doua laterale si policioara) costa 200 ron
RadulescuRomulus
nu ai zis de unde esti.
tubu
Bucuresti, dar trimit (nu chiar orice) si prin curier.
Catsclaw
salut
manere portiere fata de culoare neagra ai? cele care se cojesc...
price?
tubu
Manere negru mat-50 ron buc
99AIM
Colectia de plastice motor ce acopera vasul de expansiune, partea din fata si bateria la ce bani?
tubu
deocamdata nu mai am setul acela de plastice.
CataT
Panouri fata/spate piele bej Privilege, ce am marcat cu rosu fara alte plastice, perdelute.
tubu
Nu stiu cum or vinde altii panourile de usi insa eu le vand complete sau pot sa vand si cum doreste clientul dar la acceasi bani restul fiind considerat bonus.
Diac
Salut!
- Stop central de hatch, adica ala de vine pe haion exista?
- Ai cumva stergator de haion de break? Mersi.
bashtalu
salut,

covoras de cauciuc partea soferului ai? la ce pret?
ma intereseaza sa fie original, de culoare neagra
CataT
QUOTE(tubu @ 1 May 2011, 14:10)
panourile de usi insa eu le vand complete
*



La ce pret?
tubu
Pt Diac: stop de hatch 100 ron, stergator de bk(brat+lama) 150 ron
bashtalu: covoras original chiar ca nu am
CataT: pot sa-ti ofer setul de panouri de usi la 600 ron.
L!nuX
salut
broasca de la inchidere usa sofer , ma intereseaza motorasul de la inchiderea centralizata
tubu
Broasca completa 150 ron.
skorpio_bog
bandouri usi fata gri cu monograma dci ai? La ce pret? (nu ma intereseaza decat cele gri care vin pe privilege, nu cele negre cu monograma cromata).

3 May 2011, 12:37:
Tablou de bord pt diesel, varianta facelift cu turometrul in stanga si vitezometrul in dreapta si cu display intre ceasuri pt usi deschise? (nu ma intereseaza modelul cu masinuta rosie). Am atasat si o poza cu ce ma intereseaza, marcat cu DA.

CataT
QUOTE(tubu @ 2 May 2011, 17:12)
CataT: pot sa-ti ofer setul de panouri de usi la 600 ron.
*



Multumesc, poti sa-ti pastrezi setul de panouri de usi la 600 ron.
tubu
Airbag sofer Megane2 faza1 culoare neagra 150 euro
Cutie viteze Megane2,motor 1.9 dci 300 euro
tubu
preturi negociabile
gxi_ali
conducte alimentare tur retur bicorp 1,5 dci?
la ce pret ms.
Andrei cel suparat
Mecanismul de incuiat clapeta de la rezervorul de benzina pentru un Megane II sedan ( eventual tot ansamblul alveola-clapeta-cablu ) ?
tubu
gxi_ali---conducte alimentare tur retur 200 ron (cele de la rezervor pana la compartimentul motor)
Andrei....---nu fi suparat dar nu mai am pt sedan, doar de bicorp, daca te ajuta
mimo
ai pe stoc urmatoarele repere incercuite cu rosu?
ma intereseaza pe bej si cat mai putin uzate
+ un cheder portbagaj megane 2.2 estate, un capac far cu lupa partea stanga ( poza atasat) si un spatiu de depozitare usa bej din piele de pe partea soferului (poza atasata cu reperul cerut)
saftonel
discuri + rulmenti spate pt un megane 2?
millian03
ma intereseaza daca ai si pentru mine faruri de facelift?
...un pret.astept pm, multumesc

papito
Buna ziua, bandourile bara fata megane 2.2 din 2008, pentru varianta privilege (cele gri)? Multumesc.
Andrei cel suparat
QUOTE(tubu @ 9 May 2011, 11:46)
gxi_ali---conducte alimentare tur retur 200 ron (cele de la rezervor pana la compartimentul motor)
Andrei....---nu fi suparat dar nu mai am pt sedan, doar de bicorp, daca te ajuta
*


Bineinteles ca nu ma supar - mai astept dar te rog sa nu ma uiti !
Ai cumva panouri ca astea din poza ( pentru HB 3 usi ) ?
tubu
papito--nu vand bandourile separat,sorry
andrei...--panouri de alea chiar ca nu am
tubu
valabil pt orice reper
tubu
Injectoare NERECONDITIONATE euro 3 la 1000 ron setul sau 300 ron/buc cu proba
RadulescuRomulus
se intampla sa ai 2 amortizoare hayon pt un megane 2.1. hatch din 2005?
tubu
Jante aliaj, pe 16, model CURACAO, pret 250 euro. Se poate adauga si una bucata de tabla , ca si roata rezerva.
kamoze
sal,plansa de bord ai?
Mihai.D.G.
Bara fata si cuiul de la capota (de fapt doar gulerul de plastic)?
Vezi poza.
tubu
De fapt doresti ARMATURA bara fata. Asa cum e in poza costa 350 ron. Cat despre cui de capota, daca doresti...complet pot sa ti-l ofer cu 50 ron.
tubu
Am primit marfa
ombladon
un stop / o tripla dreapta pt. un renault megane estate / grandtour / break din 2007(semnalizarea trebuie sa fie dreptunghiulara si nu ovala)?
tubu
Ambele lampi de break s-au vandut chiar saptamana trecuta, sorry. Mai sunt doar de sedan.
andreyyy7
Salut, ofer 300 de ron pe cotiera de megane 2 daca este completa si conditie buna
tubu
Cotiera neagra nu mai am de mult. Ma crezi sau nu pe ultima am luat 450 ron. E adevarat ca era IREPROSABILA. Cand o sa mai am oricum nu le voi vinde mai jos de 100 euro pe cele negre. Pe bej- pret 200-250 ron (dar nu se prea cauta)
B_37_DEE
volan piele negru>?
tubu
Este volan, ai pm.
mimo
QUOTE(mimo @ 9 May 2011, 13:35)
ai pe stoc urmatoarele repere incercuite cu rosu?
ma intereseaza pe bej si cat mai putin uzate
+ un cheder portbagaj megane 2.2 estate, un capac far cu lupa partea stanga ( poza atasat) si un spatiu de depozitare usa bej din piele de pe partea soferului (poza atasata cu reperul cerut)
*



ai ceva din cele de mai sus? prioritar este maciulia bej cu capac de metal
htbrain22
haion de estate 2.1 cu tot cu capacul ala cu stopul central? Fara mastile din interior.
Cezar01
Ai bara protectie (metalica), spate?
La ce pret?
tubu
Pt mimo--m-ai mai intrebat, raspunsul e acelasi: nu descompletez faruri sau fete de usi. Maciulie buna nu este si nici cheder de bk.

Pt Cezar01--doresti armatura bara spate dar nu ai mentionat ce tip de caroserie ai: sedan bicorp sau break ? Pt ca sunt diferite si difera si pretul.
Andrei cel suparat
QUOTE(Andrei cel suparat @ 12 May 2011, 13:07)
Bineinteles ca nu ma supar - mai astept dar te rog sa nu ma uiti !
Ai cumva panouri ca astea din poza ( pentru HB 3 usi ) ?
*


Ai spus ca ai primit marfa : acum ai panourile de usi ?
Gusti78
Salut.
Presuri interioare originale de megane,ai ceva si la ce pret si sa fie bune.
Astept un mesaj privat,nu prea stau pe forum.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.