Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dacia Solenza
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Jurnal de Bord
cristyano2
Haideti sa scriu si eu cate ceva despre Dacia Solenza care de astazi sunt fericitul proprietar. Este "nasuta" in 2004 modelul fara turometru,este galbena dar stiu sigur ca nu a fost taxi,km 161.000, deocamdata mi-a lasat o impresie buna cu mici exceptii la care ar mai trebui lucrat .In mers dupa 80km/h se aude un mic huruit pe spate nu stiu de la ce ar fi, si incuietoarea la portbagaj trebuie reparata, in rest o sa mai scriu despre ea, este primul jurnaj de bord care il fac. O sa revin si cu poze.
tribunul
Nu a fost taxi...solenza galbena...si marmota invelea ciocolata.
cristyano2
stiu sigur ca nu a fost taxi , spun asta pentru ca cel de la care am luat masina este un prieten de al bunicului meu,el stie masina din 2004 de aceea a si insistat pe aceasta masina si persoana respectiva este preot deci taxi in nici un caz.
Alex4u
tribunul si eu am un vecin cu o solenza din 2005 tot galbena ..ai jura ca a facut taximetrie dar nu a facut niciodata..a fost masina de familie..acum o vinde cu 70 mil negociabil...are 86 de mii km ..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.