Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Amortizoare
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
REDDOG_23
Vand 2 amortizoare haion in f. buna stare ! Se pot folosi si la LOGAN (cu succes !!!) ptr. capota motor !!!! Sunt complete adica : amortizor+ ,,nucile'' respective+sigurante de prindere pe ,,nucile'' respective !!!! GARANTAT 1000/100 !!! wink.gif
Marius1966
pune si tu o poza cu ele.
george_scala_2004
si pretul... wink.gif
REDDOG_23
UP !!!! Corect...pretul este de 115 lei ! Iar la poze ,,am doua maini de stanga ''!!! Dar o sa incerc! wink.gif
REDDOG_23
UPP !!! Inca la vanzare ! Cine stie poa' sa-mi zica cum ,,urc'' poze sa le pot arata !!!!
VF1BG0
115 ron amandoua?
REDDOG_23
Da , amandoua ! wink.gif
tzsombi
ADDREPLAY

e bun pentru megane 2 estate (kombi)
din ce an sunt
sunt originale renault?
REDDOG_23
UPPP !!! Multumesc , tzsombi !!! Anul nu-l stiu . Da, sunt originale renault si in f.buna stare ( sunt f.tari !) ! Am bagat poze si se vede ca-s originale !!! wink.gif
REDDOG_23
UPPPP !!! Inca la vanzare !! Piese de origine la bani putini si in stare f. buna !!!
REDDOG_23
UPP !!! Haideti baieti si fete !!! Inca de vanzare si ...negociabil !!! wink.gif
REDDOG_23
UPPP ! A-ti cerut poze ...v-am pus poze ! Tot la vanzare !!! wink.gif

<span class='edit'>13 May 2011, 20:32:</span>
REDDOG_23
UPPP !!!! Hai ca v-am mai lasat 2 zile !!! Tot la vanzare !! wink.gif
REDDOG_23
UPPPP !!!! Iar v-am lasat 2 zile...tot la vanzare ,marfa buna la pret rezonabil si negociabil !!! wink.gif
REDDOG_23
UPPPPP !!!!! Fratilor....hai ca se vand !!! Eu vreau sa vi le dau voua !!! Inca la vanzare si negociabil !!! wacko.gif
REDDOG_23
UPPPP !!!! La vanzare !!! wink.gif
RadulescuRomulus
ai PM
REDDOG_23
UPPPP !!!!INCA LA VANZARE !!! F. bune si negociabil ! Radulescu...ai PM !!! wink.gif
REDDOG_23
UPPPPP !!!!! Hai cu amortizoarele !!! Hai ca-s bune si la RENAULT si la LOGAN (CAPOTA MOTOR !). wink.gif
REDDOG_23
UPPPPPPP !!!!! Fratilor....INCA SUNT LA VANZARE !!! Hai pe ele , lucru bun , original !!! wink.gif
REDDOG_23
UPPPPP !!!!! Dupa o ,,indelungata '' absenta ...amortizoarele bune la pret si bune la LOGAN sunt inca de vanzare !!! wink.gif
hathazy
e bun pt megane 1 hatchback100%, am pus eu
COSMIN-uau
merg montate la hayonul de solenza
REDDOG_23
UPPPP !!!! Multumesc colegi de forum ! Asadar....sunt inca la vanzare si bune ptr. multe tipuri de masini ! Nu lasati sa va scape aceasta MARE ocazie !!!! wink.gif
REDDOG_23
UPPPPPP !!! Si azi sunt la vanzare ....tot in stare f.buna si negociabil !!! Daca sunt bune la atatea tipuri de masini, hai la treaba !!!! radmasa.gif
REDDOG_23
UPPPP !!!! Tot la vanzare...ca nu v-ati hotarat inca !!! mad.gif Hai cu ele ca nu musca !!!! wink.gif
REDDOG_23
Susssss cu ele !!!! Inca la vanzare !! wink.gif
aduasarchaeus
Salut!

Merg la Hatchback? Megane 2.1
REDDOG_23
Si cum inca amortizoarele originale nu si-au gasit stapan....SUNT TOT LA VANZARE !!!! Asadar UPPPPPP !!!!!!! biggrin.gif
REDDOG_23
UPPPPPP !!!!!Bune ptr. haioane si capota motor ! Lucru original ! wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.