Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese Renault
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bogdan_stamatoiu
Maneta stergatoare fara buton CB pentru Symbol, Logan, Kangoo, Solenza. Pret: 40 lei.
Pompa apa Klaxcar pentru Clio, Solenza, Kangoo, Megane, Supernova, Solenza,
motoare 1.4, 8V. Nu mai am garnitura! Produsul este nou, nemontat pe vreo
masina. Pret: 80 lei.
Tablou de bord de Megane 1 cu computer de bord, se probeaza inainte de vanzare. Valabil pentru Bucuresti, nu am cum sa-l vand pe probate in alte orase. Tabloul nu mai are "urechi" pentru ca a fost montat pe un Symbol. Pret: 200 lei.
Leduri T10 BA9S, albe, high power. Pret: 10 lei. Merg montate pe SuperNova si pe alte masini care au acel soclu.
Pozele sunt 100% reale.

Lasati pe PM adrese de mess si discutam mai multe acolo sau trimiteti mail la bogdan_stamatoiu@yahoo.com
bogdan_stamatoiu
Am mai spus ca pozele sunt 100% reale. Userul care m-a bombardat cu mesaje pe PM in care insinua cate-n luna si-n stele este rugat sa inceteze atacurile.
Ca sa nu mai existe dubii postez inca o poza cu ceasurile de Megane Classic. Tabloul este gata preparat pentru cei care vor sa faca upgrade de la Symbol fara CB la unul cu CB. Ne putem intelege la pret daca asta era de fapt problema. smile.gif
vasilecool
salut .ceasurile ma intereseaza pe mine pentru masina din semnatura . nu pot sa dau PM . cum procedam ? mersi
bogdan_stamatoiu
QUOTE(bogdan_stamatoiu @ 8 May 2011, 13:30)
Lasati pe PM adrese de mess si discutam mai multe acolo sau trimiteti mail la bogdan_stamatoiu@yahoo.com
*




Mail la acea adresa sau mesaj pe mess la aceeasi adresa.
Multumesc.
bogdan_stamatoiu
Maneta stergatoare fara buton CB pentru Symbol, Logan, Kangoo, Solenza. Pret: 40 lei.
Pompa apa Klaxcar pentru Clio, Solenza, Kangoo, Megane, Supernova, Solenza, motoare 1.4, 8V. Nu mai am garnitura! Produsul este nou, nemontat pe vreo masina. Pret: 80 lei.
Leduri T10 BA9S, albe, high power. Pret: 10 lei. Merg montate pe SuperNova si pe alte masini care au acel soclu.
george_scala_2004
QUOTE(bogdan_stamatoiu @ 8 May 2011, 14:30)
...Pompa apa Klaxcar pentru Clio, Solenza, Kangoo, Megane, Supernova, Solenza,
motoare 1.4, 8V. Nu mai am garnitura! Produsul este nou, nemontat pe vreo
masina. Pret: 80 lei.
...
*



salut,

nici nu se monteaza cu acea garnitura. ci cu o pasta etansanta...

bafta,
bogdan_stamatoiu
Am vrut sa fiu corect cu viitorul cumparator. Nu am chef sa vina cu reclamatii ca nu i-am dat garnitura sau mai stiu eu ce surub.
In continuare la vanzare. Se pastreaza pentru urmatorul schimb de distributie daca nu se vinde. smile.gif
vasilecool
ceasurile sunt pe masina mea .totul e ok
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.