Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ce ziceti de asta?
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Cafenea
Markos
mai ninge pe la voi?
bucatzel
Italiana mea e mai de balta, dar intr-un link de pe pagina pomenita de tine aici sunt mai multe detalii lamuritoare.

Cum ar fi... ce mama naibii cauta un text in engleza ca ancora intr-un link de pe un site al unui minister din italia (Asta: Search Patent Issued by Italian Patent Office )

Plus ca nu mi-i clar daca cererea de patent o fost aprobata, sau numai depusa...

Banui ca daca sapi mai adanc, o sa gasesti si ca au nevoie de investitori.
corbex
radmasa.gif radmasa.gif
Rautate la romanii astia, n-am vazut!
G I M
Daaa, chiar asa, mi-ai luat vorba din gura.
yhattori
lorin fortuna a descoperit principiul pe care functioneaza jucaria italianului inca din 1981. din pacate marile consortii extractoare si rafinatoare de petrol, sprijinite local de o cabala a minerilor din valea jiului si in alianta cu marii producatori de automobile americani si rusii de la VAZ i-au furat toate planurile si notitele (unicat!) din seif intr-o noapte din aprilie 1987. inventia a fost perfectionata si folosita la propulsarea navelor transspatiale de la baza de sub calota polara antarctica, aceleasi care au trucat aselenizarea pe luna intr-un crater de pe marte. aceasta va fi si soarta italianului, strivit ca un tintar primavaratec pe parbrizul illuminati.
Markos
asa e, am vazut si io la DDD.
radian
QUOTE(yhattori @ 12 May 2011, 20:01)
...sprijinite local de o cabala a minerilor din valea jiului...
*



Ma nene ce treaba au minierii din Valea Jiului cu doctrinele iudaice? Sa nu mai vorbim de faptul ca aceeasi minieri si-au dat mana cu petrolistii si cu constructorii de automobile sa-ti faca tie viata un cosmar...
yhattori
acum zece ani nici mie nu-mi era clar...
radian
Iar acum ai descoperit cale dreapta cu ajutorul lui Lorin Fortuna? Ai descoperit Misunea Astrala Romania??? radmasa.gif
yhattori
mai vorbim cind debarca gorilienii!
radian
Tu poti vorbi si intre timp, e dreptul tau sacru...
iulian'71
Mai baieti voi credeti ca asta o sa saraceasca pe bancherii jidani si-si vor darma arabii turnurule din Dubai din cauza asta. Nenea inventatorul e inca viu dar o sa aiba unii grija de parastasele lui in curand. Imi aduc aminte ca prin 1980 in colectia ABC si nu numai era dat ca mai avem petrol doar pentru 40-50 de ani si din ultimile surse acum avem pentru minim 80-90 de ani. Nu cred ca iudeo-masonii se vor retrage din petrol si razboaie fara rost ca sa investeasca in pila cu H si Ni a savantului traznit.
yhattori
exact!
bygy007
din ce am citit laugh.gif cu ajutorul lui gogu am ajuns la concluzia ca topicul este de genul generatorul de hidrogen sau motorul magnetic
costeniuc
Mai baieti, ... stati un pic. Mai era unu'odata pe aici care zicea ca ceea ce au aia pe planseta la NASA la noi deja functioneaza. Parol; tot la DDD am vazut (in direct, inregistrat si in reluare)... asa ca, eu cred...
kaspersky
QUOTE(radian @ 12 May 2011, 21:51)
Ma nene ce treaba au minierii din Valea Jiului cu doctrinele iudaice?
*



de ce ne prefacem ca nu stim cind toata lumea o stie de fapt: analizind poeziile lui miron cosma, luceafarul huilei, vom gasi multe idei preluate din kabbalah, el insusi a recunoscut de nenumarate ori ca este un fan al zoharului. o traducere a acestei carti a fost publicata in saptaminalul "Grizul si lampasul" in perioada 1991 - 1995. Francmasonul miron cosma a fost unul din creierele forumul crans montana de la bucuresti din 1994 cind el insusi l-a fortat pe arafat sa cada la intelegere cu shimon perez. nu putem uita nici de fosta iubita a lui cosma, marinela nitu, despre care se stie ca este serpilianca.
testike
OK, ma asteptam sa ziceti ceva in genul celor de mai sus. biggrin.gif
radian
radmasa.gif
ady77
QUOTE(kaspersky @ 13 May 2011, 02:38)
nu putem uita nici de fosta/actuala iubita a lui cosma, marinela nitu, despre care se stie ca este serpilianca.
*


Markos
QUOTE(kaspersky @ 13 May 2011, 02:38)
Francmasonul miron cosma a fost unul din creierele forumul crans montana de la bucuresti din 1994 cind el insusi l-a fortat pe arafat sa cada la intelegere cu shimon perez.

Ce zici tu e aproape corect, e vorba despre forumul hana montana.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.