Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] planetara si aeroterma laguna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
cri8sti
radio-cd player blaupunkt seattle rdm169 (cu cartela de acces) - 100 ron
putere: 4*45w
egalizator 14 benzi cu reglaj independent in functie de sursa
fata motorizata
cartela acces (inclusa - 1 buc)
functioneaza normal, nu sare cd - nu mi s-a intamplat niciodata si am mers pe drumurile noastre toate...., receptie radio foarte buna

planetara laguna 1 ph2 1998, 1.6 16v - 100 ron
ATENTIE! capul planetarei nu are joc deloc dar trioda (partea dinspre cutie) are un joc...nu pot sa descriu jocul dar se simte la mana. Am dat-o jos de pe masina mea ptr ca am facut rost de una in stare fb la un pret prea bun sa nu o schimb. Planetara nu bate
cri8sti
up.
cri8sti
up..
cri8sti
Blaupunkt-ul s-a dat. In continuare ramane planetara. Repet: capul dinspre roata e in stare fb, trioda (partea dinspre cutie - are un mic joc) Pentru cine are batai de planetara se poate folosi capul fara probleme sau cu totul. Compatibila cu : 1.6 16v, 1.8 16v, 2.0 16V, 1.9 dTi - pt masini cu abs.


cri8sti
up
cri8sti
up.....daca se poate rog un moderator sa schimbe titlul in : [vand] planetara dreapta laguna
cri8sti
up
cri8sti
uup
cri8sti
uuup
cri8sti
nu vrea nimeni planetara? repet: nu bate - bataile le face de obicei capul dinspre roata care la planetara asta nu are joc
cri8sti
up
cri8sti
uuuuuuuuuup
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
In continuare ramane planetara. Repet: capul dinspre roata e in stare fb, trioda (partea dinspre cutie - are un mic joc) Pentru cine are batai de planetara se poate folosi capul fara probleme sau cu totul. Compatibila cu : 1.6 16v, 1.8 16v, 2.0 16V, 1.9 dTi - pt masini cu abs.




cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
uuuuuuuuuuuuuuuuuuup
cri8sti
up
cri8sti
Compatibila cu : 1.6 16v, 1.8 16v, 2.0 16V, 1.9 dTi - pt masini cu abs. - 100 ron

cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
Compatibila cu : 1.6 16v, 1.8 16v, 2.0 16V, 1.9 dTi - pt masini cu abs
cri8sti
up....100 ron
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
up
cri8sti
.................
cri8sti
up
cri8sti
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.