Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Cumpar MP3 Player de pe dacia Duster
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
lupascusebi
[CUMPAR] Cumpar MP3 player de pe dacia duster ma intereseaza sa se poata conecta la el si satelitul de conmada de la volan. va rog sa ma contactati pe email la adresa sebastianlupascu arond yahoo punct com

20 May 2011, 12:00:
QUOTE(lupascusebi @ 19 May 2011, 21:11)
[CUMPAR] Cumpar MP3 player de pe dacia duster ma intereseaza sa se poata conecta la el si satelitul de conmada de la volan. va rog sa ma contactati pe email la adresa sebastianlupascu arond yahoo punct com
*


inca sunt interesat
lupascusebi
up
lupascusebi
up
lupascusebi
up.......
lupascusebi
up
lupascusebi
nici un posesor de duster nu vrea sa-si vanda mp3 playerul ?! astept mail la sebastianlupascu arond yahoo punct com
lupascusebi
up..................
lupascusebi
nimeni?!
lupascusebi
sunt interesat de un mp3 player fara fata detasabila modelul se gaseste pe duster si pe logan black line am impresia cei care au asa ceva la vanzare sa ma sune la 07 doi doi 66 trei opt 12 sau pe mail la sebastianlupascu arond yahoo punct com
anecula_08
poti sa scri datele de contact ca nu vei fi sanctionat smile.gif
lupascusebi
QUOTE(anecula_08 @ 7 Jun 2011, 11:32)
poti sa scri datele de contact ca nu vei fi sanctionat  smile.gif
*


stiu ca nu voi fi sanctionat de cei care detin forumul dar sunt roboti de cautare care in momentul in care depisteaza o adresa de mail sau un numar de telefon te introduc in anumite baze de date si te trezesti cu spamuri pe mail sau cu sms-uri deranjante pe telefon. de asta am preferat sa scriu adresa de mail si nr de telefon astfel.
banderas_232003
Hint:

http://www.daciaclub.ro/-VAND-urmatoarele-t164567.html
lupascusebi
up.............
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.