Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Renault Laguna 2, 1.9DCI Break
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Radocanu
Vand Renault Laguna 2 Break
Motor: 1.9 Dci
Km: aprox 170.000 ( in bord arata 125.000, pentru ca am schimbat ceasurile cu unele mai noi,din 2007) dar se poate verifica la reprezentata Renault
An fabricatie: 2001
Culoare: Argintiu

Dotari:
Dublu Climatronic, 8 Airbag-uri, scaune semi-piele alba , inchidere centralizata, 4 geamuri electrice cu impuls, Oglinzi reglabile si retractabile electric + dezaburire ,Xenon, ESP, ASR, AFU, ABS, Pilot automat, oglinda electro-crom, sintetizator vocal , computer bord, navigatie originala a masini, Car-Kit Nokia, Maini libere, luneta hayon se deschide in 2 ,Spalatoare faruri, audio original + comenzi volan, jante 16, incalzire scaune, senzori parcare, senzori presiune roti, senzori ploaie, senzori lumina Proiectoare, torpedou refrigerat, 4 prize curent 12V, perdelute ( spate ), volan reglabil, cotiera fata-spate, sistem ISO-Fix

Defecte: spate stanga, este unpic frecata masina, se poate observa in fotografii, oricum am de gand sa o repar, poate pe cand va veni lumea sa o vada, va fi reparata ; Mici defecte optice

Observatii: Distributia a fost schimbata cam de 30.000 km, i-am schimbat capete de bara, pivoti, placute frana fata-spate
De 1 saptamana i-am facut si schimbul de ulei !
In decursul zilei de astazi voi mai pune fotografii
Pentru orice informatii, va rog sa folositi forumul, mail-ul sau numarul de telefon

Contact:
Telefon: 0727988534
Mail: radocanu@yahoo.com

Pret: 4500 euro !

[attachmentid=1627722974][attachmentid=1627723006] [attachmentid=1627723007] [attachmentid=1627723008] [attachmentid=1627723009] [attachmentid=1627723010]
Radocanu
Valabil
golfy03
A fost avariata tare in fata?
Radocanu
Nu sunt sigur de faptul ca a fost avariata, eu asa am cumparat-o ! Masina merge foarte bine, eu o am din Ianuarie anul acesta, nu bate nimic la ea, merge foarte bine, am facut aprox 10.000 km din Ianuarie cu ea! Intr-adevar spoilerul a fost schimbat, se vede ca a fost alta culoare, si a fost vopsit inclusiv acele bandouri
Masina se vinde pe orice proba doreste clientul , accept sa fie dusa la mecanic - reprezentanta pentru orice verificari !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.