Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] motoras reglaj oglinda Renault Clio II/
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
SYL
Cumpar motorasul de reglaj pt oglinga retrovizoare de pe Renault Clio II/Symbol....De fapt sunt interesat doar se sistemul care tine sticla si face reglajul (motorasul poate sa fie si ars/stricat)...

Daca are cineva o oglinga cu sticla sparta, carcasa lovita sau mai stiu eu ce, dar cu motorasul (sistemul de prindere a sticlei si reglajul) intreg, astept oferte. icon_mrgreen.gif

PS. Posibil sa se potriveasca cel de la oglinda de Logan, dar nu sunt 100% sigur (sticla se potriveste sigur).
Deasemenea cred ca merge de la Megane 1 (sticla se potriveste sigur).
cristian25
de laguna nu e ok?smile.gif
SYL
@cristian25 nu stiu ce sa zic, de pe Megane 1 probabil ca merge, sticla e identica, carcasa aproape la fel (difera doar prinderea pe usa), dar de Laguna chiar nu stiu... unsure.gif
SYL
up
renault megane
salut.
te pot ajuta eu cu un astfel de sistem de rabatare dar care a fost de la o oglinda dreapta de megane 2
daca te poate ajuta in rezolvarea problemei tale eu pot renunta la el.
iti dau pm cu numarul meu de telefon.
o seara cat mai placuta
SYL
Salut !

N-ai inteles bine, eu sunt interesat de motorasul de reglaj al oglinzii (geamului), nu de rabatarea oglinzii...
Nu am idee daca se potriveste motorasul (de reglaj al oglinzii/geamului) de la Megane 2; de la Megane 1 ar trebui sa se potriveasca (e practic aceeasi oglinda).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.