Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] sau [SCHIMB]piese renault clio cu diverse
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2
cristianxxl
am 2 jante aliaj pe 14,o maneta de lumini fara proiectoare de bicorp, 2 oglinzi manuale complete, fara degivrare.
Doresc sa le dau la schimb pentru un hdd extern, o baterie de laptop dell 400 atitude sau orice aveti si nu va mai trebuie.Voi reveni cu poze.
Se adauga si un telefon digimobil, pachet complet cu incarcator, cutie, etc.
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
up
Valory
Salut,se poate o poza cu modelul de jante?Mie imi trebuie pentru supernova clima 2001,la care am lipsa una originala din aliaj.Multumesc.
cristianxxl
Salut uite-le.Acum sunt curate si fara cauciucuri.Se adauga si o maneta de lumini cu comanda proiectoare originala de symbol, in perfecta stare de functionare nota 8 din 10 la aspect.
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
actual
ionutz_87
pret pt oglinda de pe stanga?
cristianxxl
cat poti sa oferi colegu?cauta si tu la preturi si eu ti-o las mai ieftin,ca nu mai am ce face cu ea.Ai nevoie de toata, cu sistem de prindere si partea din interiorul masinii, nu stiu cum ii zice, ca le am si pe alea, reglajul functioneaza, sau vrei numai partea exterioara?
ionutz_87
doar partea exterioara:) dar am zis ca poate nu o dai asa....vb
cristianxxl
Iti dau ce ai nevoie din oglinda.Vorbim pe mess.
Pt resul, oglinda dreapta cu geam, sistem prindere interioara ambele oglinzi, maneta lumini cu comanda proiectoare de symbol si una de bicorp fara comanda proiectoare dar noua si cele 2 jenti de aliaj pe 14 UP!
Tel de digi pachet complet 60 de ron.
cristianxxl
up-pachetul digi 55 ron
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
Oglinda stanga e fara capac, se da geamu si mecanismul de reglaj pe bucati daca are cineva nevoie.
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
Se adauga si o maneta de lumini cu comanda de proiectoare de symbol.Pret 75 de ron.
cristianxxl
Ieftine , schimb cu ce vreti voi.
cristianxxl
up
dan condrea
sall. cit vrei pe oglinda de pe dreapta ? imi trebuie doar sticla
cristianxxl
fa si tu o oferta pe PM, e cea originala cu conturul ala misto pe lateral.
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
up
andrei87grs
ce pret au jentile? sunt strambe? bat?
cristianxxl
Jantele au pret 350 ron amandoua.Nu sunt strambe, nu bat (le-am avut eu pe clio iarna asta cu cauciucuri de iarna, dar eu am roti de tabla si nu imi folosesc) am mers cand era vreme buna si mai tare si nu am avut probleme.Au niste pete de ulei cred, dar nu m-am straduit sa le curat, doar le-am sters cu o carpa uda dupa ce am dat cauciucurile jos asa cum le vezi in poza.
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
up
oanadenisa
sal ultim pret ptr jante? astept pm
cristianxxl
ai PM
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
am 2 jante aliaj pe 14,o maneta de lumini fara proiectoare de bicorp,una cu comanda de proiectoare de symbol si 2 oglinzi manuale complete, fara degivrare.
Doresc sa le dau la schimb pentru un hdd extern, o baterie de laptop dell 400 atitude sau orice aveti si nu va mai trebuie.
cristianxxl
up
adyx06
Sal! Capac oglinda stanga? Sau eventual oglinda cu totul..
si din intamplare ai cumva literele RENAULT CLIO de pe hayon?
Multumesc.
cristianxxl
QUOTE(adyx06 @ 6 Aug 2011, 23:13)
Sal! Capac oglinda stanga? Sau eventual oglinda cu totul..
si din intamplare ai cumva literele RENAULT CLIO de pe hayon?
Multumesc.
*



Imi pare rau, a luat un coleg capacul de la oglinda stanga, am numai interiorul+geam la stanga si oglinda dreapta completa.Literele de pe hayon nu le am, poate gasesti la dezmembrari...
cristianxxl
up
cristianxxl
up
cristianxxl
up

12 Aug 2011, 22:28:
up
kretzoo
buna ziua,
m-ar interesa jentile daca merg pe un kangoo... 5,5 J / ET 36 / 14"
cristianxxl
Salut!Jentile le-am luat de pe un clio, nu ma pricep daca merg pe kangoo, nu am cu ce sa masor interioarele gaurilor etc.Dar stau la curte si daca vrei sa incerci la 30 de m de mine e o vulcanizare, sau poti sa le masori singur daca te pricepi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.