Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Bucsa Teflon Reconditionare Caseta Directie
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bendeac
Sunt noi, originale, direct de la sursa. Se potrivesc la orice caseta de directie de logan diesel sau megane 2.1 si 2.2 indiferent de motorizare. Montajul se face relativ usor, munca de 30 de minute si gata cu jocul din caseta. Eu am ajuns la Pitesti dupa ele prin cunostinta cunostintei cunostintei...,cu ocazia asta si dupa atata alergatura mi-am luat multe sa am si de rezerva si acum de 11000km nu mai am nici o problema asa ca pot sa mai dau din ele. Trimit si in tara prin posta sau curierat.
99ron pretul, ma gasiti la bendeac.george@yahoo.com sau 0726531564
ford gt 500
Salutare.. ce stii oare se potrivesc la laguna2???
M-ar interesa sa am vreo 2 de rezerva.
bendeac
Nu am idee, garantez pt megane 2 si logan diesel, am inteles ca ar merge si pe Scenic fabricat in aceeasi perioada cu Megane 2, dar de Laguna nu stiu.
99AIM
Scuze,dar e plin Vitanul de ele la 10 ron nu 99 ron si au si sigla Renault pe ele.
bendeac
Auzisem si eu, ba chiar am fost sa le vad, dar nu am indraznit sa-mi montez chestii din Vitan pe masina. Am preferat sa merg la Mioveni si sa le vad cum ies pe poarta.
Nu au emblema Renault pe ele nici cele de la Pitesti, daca cele din Vitan au e ceva dubios, dar te asigur ca nu au, le-am studiat si pe alea pana sa plec la sute de km dupa ele.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.