Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] sau schimb,Dacia papuc, doua locuri, an 2000
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
stabil777
[VIND] sau schimb, Dacia 1305 drop side, autoutilitara, platforma papuc cu doua locuri, tractiune fata, motor 1557cm , benzina injectie, an 2000.

Masina are itp pina in iulie anul acesta, impozit anual platit.

Necesita reparatii ,schimbare disc ambreiaj,schimbat contraaripile sau facute cele existente, instalatia electrica alta noua,cauciucuri doua, caci sunt cam sterse, masina are motorul dat jos pentru a-i schimba ambreiajul si contraaripile, cutia de viteze necesita schimbare de simeringuri desi ar mai merge astea chiar daca pierd ulei citeva picaturi pe an, semilonjeroanele necesita si ele tinichigerie.

alte informatii despre masina sunt in acest topic ,cit si poze

http://www.daciaclub.ro/Dacia-1305-drop-si...ta-t199654.html

Cine ma scapa de rabla trebuie s-o puna pe un trailer sau platforma, am o mare lehamite s-o mai refac ,initial voiam sa-i refac tot de la o , tinichigerie, vopsea, etc.

Pret 500 Euro ,

orice alte cheltuieli in ce privesc facerea actelor suporta cumparatorul ,care oricum vor fi neinsemnate.

Imi urez spor si bafta la vinzare !In afara de lehamite ,mai este si lipsa unui garaj mai acatarii.!

NU se negociaza pretul.
stabil777
Am urcat pretul!

550 EURO. Am dat pe ea 750 si am mai si bagat piese, instalatie electrica de injectie, curea ventilator, catalizator, mecanismul de injectie.
ghitza
Deci te-ai consvins cu nu mai merita smile.gif ,bafta la vanzare sa fie un UP!
stabil777
600 euro.

Merci ,Ghitza.

Ploua mereu , cresc buruienile !Dar si piinea, mamaliga, leguma etc !Respira natura ,face baie!

stabil777
650 Euro !
stabil777
660 EURO
stabil777
666 EURO !
stabil777
670euro, masina este in Teleorman/Rosiori de Vede
stabil777
Daca ofera cineva 10milioane pe motor si cutia de viteze , i le vind ,doar impreuna .
Cutia este inca pe masina dar motorul iaca-l!
Cioby92
motorul este 1.6? in pret este inclusa si instalatia de injectie?
stabil777
Pai instalatia inseamna cam mult,daca luam pe rind , ecu, corp clapeta,injector , motor relanti ,vrei si pompa de benzina , vrei si Lambda?

Mai bine dai 20 de milioane si ai piese pentru 10 ani.!
Asa iti cer 15 milioane si iesi in pierdere.

Pai pune caroseria, butucii, bordul, obloane , servofrina , toba, catalizatorul bidoane de apa de antigel, radiator, alternator, releee, eheee ,esti cistigat ,decit sa cumperi piese separat.

Deci tot la 500 euro ajung!

N-as fi mai cistigat daca o dau ca piese?!
alprazolam_2002
salut ! la cat te-ai chinuit cu ea mai bine mergi la un meserias sa ti-o regleze cat de cat si te folosesti de ea sau poti s-o vinzi cuiva care are nevoie sa care marfa cu ea ...ceva de genu...nu se merita sa o dai de pomana la 500 de iepuroi..sau fa un schimb cu cineva..oricum succes !
stabil777
Ai dreptate, ca piese vinduta ar fi mult mai scumpa, daca era pe roate o dam cu 700 de euro fara probleme ,dar nu am timp s-o mai fac , probabil la iarna as face-o!

Pretul e oscilant ,deci se modifica, 700 euro ultimul pret.

Sa dai 10000 de euro pe un logan papuc mi se pare o prostie enorma, cind mai recuperezi banii astia!?
stabil777
700 euroi. daca vreti si acte, 500 euroi sa nu mai fac drumuri .Basescu n-o avea nevoie de ea? Smecheriile alea politice trebuie carate si ele!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.