Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] oglinda electrocrom megane II laguna
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bata_razvan
Vand oglinda electrocrom laguna si megane II de fapt merge pusa pe orice masina si decat alimentata la 12V .Pret 200 ron. Revin cu poze maine.
bata_razvan
up
rino
s-a facut maine!...
bata_razvan
up
bata_razvan
up
Bejenaru Ionut
Pune o poza cu oglinda sa vedem si noi in ce stare e.
Cabasse_tronic
merge pusa doar pe renault megane 2 si laguna 2 cu senzor de ploaie, daca e vorba de orice alta masina nu merge pentru ca nu are pe parbriz pastila de prindere
bata_razvan
E na chiar asa?!?!?! Atunci eu cum am pus oare pe renault clio???? am lipit pastila la un centru de parbrize cu 10 ron si gata pastila luata din reprezentanta de la o cunostinta de pe un parbriz schimbat pe casco.
Cabasse_tronic
ce te impacientezi asa? ai citit cu atentie ce am scris? hai sa mai zic odata : trebuie schimbata pastila de prindere cu una facuta pentru oglinda aia! e bine asa?
Spor la vanzare.
bubu782001
Pune si tu te rog niste poze cu oglinda. Este cu pastila de prindere ?

M-ar interesa insa sa o vad inainte. Esti din Bucuresti?


Toata stima,
Bejenaru Ionut
Posteaza prietene o poza cu oglinda sa vad si eu in ce stare e. E a doua oara cand iti cer. E asa greu sa atasezi o poza?
bubu782001
Bejenaru Ionut poate omul nu are poze...
Nu e cazul sa fii asa de autoritar
QUOTE
E a doua oara cand iti cer.
... cu putin noroc il puneai sa execute 20 de flotari... radmasa.gif
bata_razvan
VANDUT SE POATE INCHIDE MULTUMESC
Bejenaru Ionut
QUOTE(bubu782001 @ 8 Jun 2011, 18:08)
Bejenaru Ionut poate omul nu are poze...
Nu e cazul sa fii asa de autoritar ... cu putin noroc il puneai sa execute 20 de flotari... radmasa.gif
*



El cu gura lui a spus ca va posta poze.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.