Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Modul Follow Me Home
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DaBotta
De vanzare module Follow Me Home.

In momentul inchiderii sau deschiderii masini farurile , proiectoarele , sau ce legati se vor aprinde automat timp de 10 - 30 secunde in functie de cum este setat.

Se poate lega pe majoritatea masinilor. Se leaga direct la inchiderea centralizata.

Suporta bec normal si xenon.

Se asigura montaj in Oradea. Iar pentru restul tarii se acorda asistenta la telefon.

Pret: 100 Lei

Tel: 0743 271 395
bogdan.stavar
salut ma intereseaza si pe mine ideea e ca eu am o laguna 2 si vrea sa stiu daca merge instalat pe acest tip de masina avand in vedere ca masina se inchide centralizat din cartela in momentul in care te indepartezi de masina nefiind nevoie sa apesi vreun buton. daca ai mai montat pe laguna 2 si stii ca merge vreau si eu un modul.
DaBotta
Nu am mai montat pe Laguna 2. Ideea ii ca modulul primeste impuls de la motorasele de la inchiderea centralizata. Asa functioneaza. Eventual daca te ajuta pot sa iti trimit un email cu schema de montaj si sa vorbesti cu un electrician.
Dar in principiu trebuie sa functioneze
Lostboy
Niște poze cu device-ul, se poate?
Ms.
DaBotta
Atasez o poza cu modulul , cablurile , si senzorul de lumina , si o schema de montaj.

Montata cu succes pe Seat Leon 1.9 TDI 2004 - Proiectoare cu Xenon

Si un video
DaBotta
Mai sunt doar 3 module !

Montate cu succes pe:

DACIA LOGAN
OPEL ASTRA G
SEAT LEON 1M
OPEL VIVARO
GOLF 3
BMW 320ci
badea andrei
salut

pretul este negociabil ?
DaBotta
Pretul este fix.

Mai este 1 singur modul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.