Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] motor + cutie dacia 1310 an '97
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
arsen
Caut sa vand motorul si cutia de la fosta mea dacia, ajunsa la remat acum ceva timp;

Motorul: a fost destul de chinuit si desfacut, urma sa fie rafacut complet; acum e ansamblat, dar nu stiu sa spun cat de bine functioneaza.
Cutia: 5 trepte, stare buna de functionare din cate imi aduc eu aminte; nu s-a umblat in ea, din cate stiu eu.

Pret: nu cunosc preturile; zic si eu asa aruncat aproximativ, ochiometric - 500 RON

Oricine e interesat sa dea un semn totusi sa discutam.

Pot sa fac si poze la cerere.

Telefon contact: 0723 507 914
vespukci
salut

de unde esti?
sunt interesat doar de cutie!
o dai separat?

bafta
arsen
Da, le dau si separat; sunt din Bucuresti.

Tare ti-as recomanda sa o vezi intai, daca te pricepi sau sa o vada un cunoscator.
duttu
vind urmatoarele iese pentru dacia 1300: set motor 1300 pret 150 ron lampi spate noi 100 roni lampi marsalir noi 50 ron lampi pozitie si semnal noi 60 ron faruri fara rama noi 100 ron repartitor frina nou 30 ron semi-contra aripi fata noi 100 ron masca fata completa cu ochelari dacia 1300-1310 noua 100 ron contact cu chei de uzina nou 50 ron bobina inductie noua 30 ron aripi fata dacia 1300 provenite din dezmembrare, cea de pe partea stinga este perfecta,iar cea de pe dreapta a fost retusata necorespunzator pret 100 ron ambele (nu prezinta niun fel de rugina) contact telefon 0723863881 Alex
arsen
Cu tot respectul cuvenit: de ce postezi aici? nu ai nici macar o umbra de bun simt pentru anuntul meu de vanzare?
arsen
vandut, rog close topic.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.