Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Dezmembrare Safrane 2.2
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bumsound
Am un safrane 2.2 de 79kw si l-as dezmembra. am mai avut o tentativa odata, dar problema e ca odata ce ma apuc s-o fac bucati tiganii din zona imi vor da o mana de ajutor nedorita odata ce vor vedea ca se dezmembreaza. n-am unde s-o tin, asa ca daca ar fi interesate mai multe persoane, ca in decurs de 1-2 sapt sa dau de pe ea mai multe lucruri, m-as apuca de desfacut.
Va intreb: aveti nevoie de ceva? parbrizu fata e crapat si capota e stramba in colturi la balamale, semn ca s-a deschis in mers crapand si parbrizu...
Bo_
salutare!

am eu nevoie de niste "accesorii" pentru safrane. al meu e 2.2tdi din 2000. din moment ce e 2.2 al tau banui ca e tot diesel ph2, nu?
as avea nevoie de un set de 5 jante cu gume de vara si eventual presoanele, oglinda interioara retrovizoare, capacul lanternei directionale (din fata), boxele din spate daca's originale, proiectoarele alea mici din spoiler, as mai vrea un pret si la spoiler .. lista e lunga. iti voi trimite un pm dupa weekend.

numa' bine!
bumsound
nu. e benzina din 94 cred. boxe n-are, nici proiectoare. jante am dar sunt in 4 prezoane. capacul lanternei directionale nu stiu ce e...
bumsound
e mult daca cer pe piese un sfert fata de valoarea lor de magazin? am vb cu cineva si m-a facut japcar ca am zis 150 lei pe modulul de comanda al geamului de la sofer
turbodxman
Radio-ul original Philips mai e? Daca da e cu jack-ul pe fata sau cu cd?
bumsound
nu are. nici boxele nu mai sunt
bumsound
upppp
bumsound
upppppppp
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.