Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [SCHIMB]Dacia Supernova 2001
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
AndreiSN
Am zis sa incerc poate am noroc cine stie :-?? M-ar interesa sa dau la schimb dacia mea supernova an 2001. In principiu m-ar interesa ceva cu servo si ac. Imi plac si opelurile corsa , ma intereseaza ceva cu consum mic , deci un opel corsa diesel ar fi ok , dar daca sunt si alte oferte le astept.
Nu trec pret ptr ca ma intereseaza in mod special doar schimburile , momentan nu am nici un ban pentru diferenta. Multumesc
AndreiSN
Nici o oferta ?
alex_20
salut...pune mai multe poze ca asi fi interesat.Eu am o corsa din 95 ,1.2, import austria ,inmatric de 2 luni ,stare foarte buna,130.000 de km
argon
Spune-i si ca nu are AC.
soryn_soryn
nu vrei sa o vinzi?
AndreiSN
Nu stiu nici eu ce sa fac , pe de-o parte as da-o pe alta as pastra-o nici eu nu sunt foarte hotarat , daca o vand si cu banii care ii iau pe ea nu reusesc sa iau alta mi-e sa nu intru in ei pana strang diferenta. esti interesat sa o cumperi ? Consumul 70% extraurban si 30% urban este de 6-6.5% maxim.


<span class='edit'>7 Jun 2011, 15:23:</span>
UP ! Si opel astra F imi place , cel hatchback.
Chiar si vectra de genul asta http://www.autovit.ro/opel-vectra-C19134251.html
Poze ii voi face zilele astea si voi pune , ptr cei interesati. Va multumesc
AndreiSN
Si cateva poze ptr interesati.
and_rei
deci vectra ala iti spun din start ca iti consuma 12-15 %.am un coleg care are.

@tu ce faci?dai mere si iei pere?

@alegere buna zic eu cu corsa.vezi ca si astra model mai vechi (95-98) gasesti bine.bafta!
AndreiSN
Eu am o cunostinta cu un vectra B , model mai nou cu motor 1.9Diesel si consuma foarte putin in jur de 5% , ma gandeam ca si asta de 1.7D ar consuma la fel de putin ,dar se pare ca m-am inselat. Corsa imi place si momentan nu am nevoie de spatiu foarte mare ca nu am copii sa am ce baga in ea biggrin.gif. In principiu as vrea ceva mai comod , adica servo , si de preferat AC , dar daca masina arata bine si imi place poate trec cu vederea peste ac. Colegu cu opelu corsa , imi poti da mai multe detalii te rog ? si poze aici pe thread ? mersi frumos

Edit : Parca tot asa ceva imi place mai mult decat corsa , adica corsa parca are motor mult prea mic , daca sunt 4 persoane mai solide in masina nu stiu cum face fata biggrin.gif Asa mi se pare nu am mers niciodata cu una sa vad cum este.
lilon_77
jentile nu le vinzi? excl.gif
Ionut_Nedelcu

Opel vectra din 1994, motorizare isuzu 1.7 TD, consuma 6,5% in oras si 4,5% in afara. Masini foarte fiabile, insa nu prea gasesti care sa aiba si aer conditionat, si in general masinile de genul asta sunt alergate tare.
AndreiSN
Va rog frumos , cei care veniti cu oferte postati si niste poze , Va multumesc
AndreiSN
up ?
AndreiSN
UP !!

12 Jun 2011, 12:58:
Nu mai vine nimeni cu nici o oferta concreta ?
AndreiSN
up !
AndreiSN
UP !!
AndreiSN
UP!! SCHIMB SI CU DAEWOO CIELO
AndreiSN
Up !!
AndreiSN
upppppppppppppppppppp
AndreiSN
Hai cu un cielo !! biggrin.gif
patronul_alex
cielo consuma mult, mai ales daca stai la oras wink.gif
AndreiSN
Momentan nu stau la oras , si trebuie sa fac un drum de 30km pana in buc , si m-ar avantaja un AC si eventual o servo , pe cielo daca punem gaz iesim bine.
AndreiSN
Up !!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.