Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Piese dacia 1300/ 1310/1410
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Pages: 1, 2, 3
STORMTROOPER
Avind in vedere situatia in care am ajuns datorita „ilustrilor” nostri conducatori, ma vad nevoit sa ma despart de urmatoareel piese:

Consola Dacia 1300-1310 – consola este cum se vede in poze, partea din fata este prinsa in 4 suruburi care pot fi date jos foarte usor si repede- pret 50 ron
Un set de flapsuri spate noi noute pentru dacia break 1310/1410 modelul cu bara metalica – pret 35 ron
Un set tampoane bara fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu bara metalica – pret 15 ron
Un set de flapsuri fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu prinderea în bara metalica si prindere secundara pe mijlocul flapsului – pret 15 ron
Un set de flapsuri fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu prinderea peste bara metalica–flapsul de pe dreapta are o problema la surubul de prindere de la aripa, se poate suda un surub nou peste - pret 10 ron
Releu semnalizare Dacia 1300 de Electroprecizia Sacele nou-nout-pret 15 lei
Simering supape - Goetze/Automotor – pret 15 ron
Releu regulator tensiune Malvina – nou nout – prêt 10 ron
Incuietoare capota Autospeed – 10 ron
Incuietoare capota UAMT – 15 ron – noua
Bobina inductie IAME – folosita 200 km -25 ron
Bobina de inductie – mostenita cu masina – 15 ron
Ceasuri suplimentare apa&ulei 15 ron

Asigur predarea in Bucuresti, nu trimit in tara.





Ov
Vreau eu releul de semnalizare wink.gif
Tractozaur
Ceasurile suplimentare apa & ulei le vreau eu! Sunt din Bucuresti, asa ca indeplinesc conditiile... laugh.gif Unde ne putem vedea?
STORMTROOPER
releul de semnalizare-rezervat
ceasurile suplimentare au ajuns la Tractozaur - sa le folosesti sanatos
Restul pieselor, sus cu ele.
STORMTROOPER
Anunt valabil.UP!!
WGX
vreau bobina aceea la 15 lei daca se poate:)
STORMTROOPER
S-au dat ceasurile si releul, o bobina este rezervata. Sus cu restul
STORMTROOPER
Inca valabil.
ojovan
iau eu incuietoarea de capota noua biggrin.gif ne auzim maine la tel
STORMTROOPER
Valabil.
bartenders
Perechea flapsuri bara fata-"modelul" cu surub rupt- le vreau eu. Te sun maine(luni) . Imi pare rau sa vad ca renunti la consola....
STORMTROOPER
Actualizare lista

Consola Dacia 1300-1310 – consola este cum se vede in poze, partea din fata este prinsa in 4 suruburi care pot fi date jos foarte usor si repede- pret 50 ron
Un set de flapsuri spate noi noute pentru dacia break 1310/1410 modelul cu bara metalica – pret 35 ron
Un set tampoane bara fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu bara metalica – pret 15 ron
Un set de flapsuri fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu prinderea în bara metalica si prindere secundara pe mijlocul flapsului – pret 15 ron
Simering supape - Goetze/Automotor – pret 15 ron
Incuietoare capota Autospeed – 10 ron
Bobina inductie IAME – folosita 200 km -25 ron

Bobina de inductie – mostenita cu masina – 15 ron – momentan rezervata
Incuietoare capota UAMT – 15 ron – noua – momentan rezervata

STORMTROOPER
UP!!

Mai adaug:
- 2 busoane rezervor cormate, cred ca unul este de 1300 iar celalalt 1301 - 10 ron/buc
- o oglinda retrovizoare cromata de 1300 - 15 ron
- 3 seturi lampi semnalizare&pozitie pentru Dacia 1310 modelul cu bara metalica- 15 ron/set
- 2 cochilii volan in stare acceptabila - 10 ron perechea
- 1 ochelar Dacia 1310 - 5 ron
STORMTROOPER
Anunt valabil.
STORMTROOPER
UP!!Sus cu piesele.
gabi1511
as vrea si eu o bobina de inductie...in ce zona locuiesti?...o zi buna
STORMTROOPER
- Un set de flapsuri spate noi noute pentru dacia break 1310/1410 modelul cu bara metalica – pret 35 ron
- Un set tampoane bara fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu bara metalica – pret 15 ron
- Un set de flapsuri fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu prinderea în bara metalica si prindere secundara pe mijlocul flapsului – pret 15 ron
- Simering supape - Goetze/Automotor – pret 15 ron
- Incuietoare capota Autospeed – 10 ron
- Bobina inductie IAME – folosita 200 km -25 ron
- Incuietoare capota UAMT – 15 ron – noua
- 3 busoane rezervor cormate, unul este de 1300, unul de 1301 - 10 ron/buc si unul PJ dar nu are cheie.Din ce am observat merge cu o cheie de buson de Dacia 1300 veche-5 ron
- o oglinda retrovizoare cromata de 1300 - 15 ron
- 3 seturi lampi semnalizare&pozitie pentru Dacia 1310 modelul cu bara metalica- 15 ron/set
- 2 cochilii volan in stare acceptabila - 10 ron perechea
- 1 ochelar Dacia 1310 - 5 ron
- o maneta ce comanda stergatoarele de parbriz, model nou, 10 ron.

@gabi1511 - ai PM.

@WGX - ma bucur ca esti multumit de produs. Sa o stapinesti sanatos, si poate la anul te prezinti la intilnire cu daciana.

Rog moderatorii sa nu considere aceasta interventie drept un UP! dat la mai putin de 24h. Multumesc anticipat
WGX
nenea stormtrooper, bobina functioneaza super, masina merge bine. Recomand, user serios.
STORMTROOPER
UP!!!Piese valabile&preturi mici
STORMTROOPER
UP!!!
STORMTROOPER
Sus cu piesele!!!
STORMTROOPER
Up!!
STORMTROOPER
UP!!
STORMTROOPER
Sus cu piesele!!!
STORMTROOPER
UP!!!
pety666
Incuietoarea capota noua de UAMT mai este? Mersi
STORMTROOPER
pety666 - ai PM

Sus cu piesele.
mstaniloiu
Releul-regulator mai este wacko.gif

Multumesc,
STORMTROOPER
Releu semnalizare Dacia 1300 de Electroprecizia Sacele și Releu regulator tensiune Malvina s-au dat.

Sus cu piesele.
dacia baba
salut m-ai este consola un nr de telefon se poate?maersi
STORMTROOPER
dacia baba - ai PM

Sus cu piesele.
STORMTROOPER
Sus cu piesele.
WGX
nu ai vreun termostat de daciutsa prin casa, de care te impiedici de el?
STORMTROOPER
Sus cu piesele!!
STORMTROOPER
Anunt & piese valabile.
STORMTROOPER
UP!!UP!!UP!!
STORMTROOPER
Un set de flapsuri spate noi noute pentru dacia break 1310/1410 modelul cu bara metalica – pret 35 ron
Un set tampoane bara fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu bara metalica – pret 15 ron
Un set de flapsuri fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu prinderea în bara metalica si prindere secundara pe mijlocul flapsului – pret 15 ron
Un set de flapsuri fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu prinderea peste bara metalica–flapsul de pe dreapta are o problema la surubul de prindere de la aripa, se poate suda un surub nou peste - pret 10 ron
Simering supape - Goetze/Automotor – pret 15 ron
Incuietoare capota Autospeed – 10 ron
Incuietoare capota UAMT – 15 ron – noua
Bobina inductie IAME – folosita 200 km -25 ron

Mai adaugam:
2 seturi triple bicolore alb&rosu de Elba., noi noute in ambalajul original. Pentru a nu exista discutii va spun din start ca pe ele nu scrie ELBA, dare eu le-am luat personal de la magazine si vinzatorul a desfacut in fata mea cutia.De asemenea mai am si bonul, daca e nevoie postez si poza cu el – Pret 45 ron/set
3 lampi laterale de pozitie pentru fata, portocalii de Redplast – nou noute- 10 ron/buc
2 lampi laterale de pozitie pentru spate, rosii de Redplast – nou noute- 10 ron/buc
2 plafoniere de Redplast aproape ca noi, impecabile. Au fost montate pe masina din mai pina in octombrie si nefolosite – 15 ron/set
4 dispersoare de Redplast 2 fata+2 spate folosite cam 3 ani – starea lor se poate observa din poza – 5 ron/bucata
2 dispersoare de spate rosii, noi noute, din pacate nu pot preciza fabricantul – 5 ron/buc
O bobina de inductie de IAME Sf. Gheorghe fabricata in 1977 – 15 ron
WGX
daca pot sa adaug si eu ceva: cei care doresc dispersoare alb/rosii sa le ia de la el, nush daca gasiti prin autovit smile.gif
hyena
vreau eu triplele alea elba... iti zic pe mess daca 1 sau 2 seturi smile.gif
STORMTROOPER
Triplele albe momentan rezervate. Restul sus cu ele!!!
razvan1985
daca ramane valabil,un set de triple,elba,alb-rosu,il iau eu,astept pe privat un semn,multumesc.
dacia baba
Salut bobina o vreau eu daca mai este .
WGX
un UP de la mine
STORMTROOPER
Bobina de inductie a plecat la @dacia baba si un set de triple la @hyena.
A mai ramas un set de triple care se pare ca au un mic defect de gabricatie, motiv pentru care pretul scade la 40 ron,

Restul sus cu ele.

@razvan1985 - ai PM.
razvan1985
iau eu triplele alb-rosu,ramane sa ne vedem.
razvan1985
ai pm.
STORMTROOPER
Triplele bicolore momentan rezervate, restul sus cu ele.
TAI
Daca renunta razvan1985 dispersoarele alb-rosu atunci le vreu eu.
razvan1985
ceasurile:[attachmentid=1627759332] [attachmentid=1627759333] [attachmentid=1627759334]
STORMTROOPER
@razvan1985 - multumesc de poza.
Triplele bicolore au ajuns la Razvan si Hyena, sa le foloseasca cu placere.


Un set de flapsuri spate noi noute pentru dacia break 1310/1410 modelul cu bara metalica – pret 35 ron
Un set tampoane bara fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu bara metalica – pret 15 ron
Un set de flapsuri fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu prinderea în bara metalica si prindere secundara pe mijlocul flapsului – pret 15 ron
Un set de flapsuri fata pentru dacia 1310/1410 modelul cu prinderea peste bara metalica–flapsul de pe dreapta are o problema la surubul de prindere de la aripa, se poate suda un surub nou peste - pret 10 ron
Simering supape - Goetze/Automotor – pret 15 ron
Incuietoare capota Autospeed – 10 ron
Incuietoare capota no name – 15 ron – noua
Bobina inductie IAME – folosita 200 km -25 ron
lampi laterale de pozitie pentru fata, portocalii de Redplast – nou noute- 10 ron/buc
2 lampi laterale de pozitie pentru spate, rosii de Redplast – nou noute- 10 ron/buc
2 plafoniere de Redplast aproape ca noi, impecabile. Au fost montate pe masina din mai pina in octombrie si nefolosite – 15 ron/set
4 dispersoare de Redplast 2 fata+2 spate folosite cam 3 ani – starea lor se poate observa din poza – 5 ron/bucata
2 dispersoare de spate rosii, noi noute, din pacate nu pot preciza fabricantul – 5 ron/buc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.