Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] incarcator original gps MIO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bambu
Am nevoie de incarcatorul original sau aftermarket dar bun, aparatul este MIO C720. Nu prea vreau chinezarii ca am tot probat si le vede ca pe cablul de date, presupun ca e curentul prea slab...
stany
daca se potriveste cel de la mio moov 200 cu mufa ca la cablu de date de motorola am eu un incarcator auto original...
bambu
Mufa e ok, restul de caracteristici ma intereseaza, ce scrie pe el? cati V si cati mA sau A? Zi-mi si un pret si de unde esti?
stany
sunt din vaslui....e in masina incarcatorul diseara ai toate datele...ne intelegem noi la pret sa se potriveasca acum... nu a fost folosit decat de 2 ori ca l-am ars gps-ul dupa 2 sapt incercand sa-i fac unlock. vorbim diseara si iti dau toate datele de pe el.

pe spatele gps-ului scrie input 5V -- 1A asa ar trebui sa fie si pe incarcator atat timp cat este cel original

<span class='edit'>7 Jun 2011, 18:17:</span>
am luat incarcatorul pe el scrie asa:
UDID car changer: g12pcl-535-b061
input:12/24v (800mA)
output:5V/1A
S/N: 267394kf2[attachmentid=1627727710]

daca il vrei fa o oferta buna pentru amandoi si ti-l trimit .
bambu
se poate inchide, multumesc Stany
bambu
A sosit incarcatorul, problema este rezolvata, multumesc inca o data Stany, si reno.ro!
stany
cu mare placere ! ma bucur ca este cel potrivit
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.