Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Vand jante Team Dynamics Pro Race 1.3 Black
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Alex2jz
Vand pereche jante Team Dynamics Pro Race 1.3 de 18", noi noute.

PCD : 5 x 114.3 (Acura NSX, Ford Mustang GT, Ford Probe, Honda Accord V6, Honda S2000, Lexus(majoritatea modelelor), Mazda RX-7, Mitsubishi Eclipse, Lancer Evolution, 3000GT, Nissan 300ZX Turbo, Toyota MR2, Supra etc)
Latime : 8,5J

Foarte usoare ( 9 kg), foarte rezistente (Dedicated motorsport fitments, track day specials and high end road usage, this is exactly what the professional and enthusiasts need.), Made in UK.

Pret fara anvelope : 1500 lei
Pret cu anvelope noi, echilibrate (245\40\18 ) : 2000 lei

Contact : PM (prefer) sau id alex_2jz
pad.
Salut

Jentile sunt noi ? Se poate emite sau exista factura?
Alex2jz
QUOTE(pad. @ 7 Jun 2011, 22:44)
Salut

Jentile sunt noi ? Se poate emite sau exista factura?
*



Salut. Jantele sunt noi. Le-am cumparat "just in case" in cazul in care cele actuale nu lasau destul de loc pe fata pentru noul sistem de franare. Din fericire a fost totul ok si am ramas cu o pereche de jante. Au factura din momentul achizitionarii.

Multumesc
Alex2jz
Astept oferte timp de 2 saptamani. Daca nu se dau, le pastrez ca back up in caz ca zgarii vreuna din jantele actuale biggrin.gif
Alex2jz
Inca se asteapta oferte.
ionutblv
cred ca ai mai multe sanse pe forumuri dedicate honda, etc:)
Alex2jz
QUOTE(ionutblv @ 13 Jun 2011, 20:20)
cred ca ai mai multe sanse pe forumuri dedicate honda, etc:)
*



Pai nu chiar, sunt multe masini cu sistem de prindere 5 x 114.3. Nu exista o anumita categorie.
Alex2jz
UP. Inca o saptamana pentru oferte.
Alex2jz
1200 lei jantele fara cauciucuri pentru ultima saptamana !
Alex2jz
Jantele raman ca backup.
Alex2jz
Revin la vanzare pana in August, fara anvelope. Jantele sunt NOI. Nu au fost montate inca anvelope pe ele.

Pret : 1000 RON ( fac dublu)
Alex2jz
La jumatate de pret pana in August !
Alex2jz
BUMP.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.