Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DGVu
Vand Solenza 2004,84.000 km,carte service, al doilea proprietar,cumparata in decembrie,revizie facuta..dotari:airbag,servo,proiectoare,xenon,folie llumar,jante aliaj,inchidere centralizata,alarma,interior impecabil,anvelope iarna+ anvelope vara .telefon:0768922285,id:valentino_rotsi89 PRET:1850 negociabil

jelly
Iti dau 2000 lei pe masina, vad ca nu specifici ce vrei , lei, euro, dolari, lire sterline.
ionik_e4
Pune-ne mai miulte poze cu ea interior-exterior sa o cunoastem mai bine,si da-ne detalii despre revizie
paradox_utopic
gata,tea-i plictisit de ea asa repede ?

primul proprietar e o firma..de taxi,nu ?

ce hibe are ?

pretul..e discutabil..?
DGVu
QUOTE(paradox_utopic @ 14 Jun 2011, 22:22)
gata,tea-i plictisit de ea asa repede ?

primul proprietar e o firma..de taxi,nu ?

ce hibe are ?

pretul..e discutabil..?
*



te salut ....primul propiretar nu a fost o firma de taxi,ci de MAXI TAXI smile.gif de unde ai tras tu concluzia asta? hibe are ca si a ta si pretul nu este discutabil....este negociabil,am si scris asta....

lasand gluma la o parte imi cer scuze am omis sa specific,este vorba de 1800 euro,iar reviziile au fost specifice numarului de km pe care i-a avut la momentul respectiv..oricum in decembrie cand am cumparat-o i-am schimbat uleiul,filtrele si traseul de evacuare....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.