Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: plangere service dacia Turda
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia - Diverse > Service autorizat Dacia
raoul.
bun, am trimis o plangere prin email la vocea clientului dar nu cred ca se va rezolva motiv pentru care va rog sa ma indruma-ti in doleanta mea de a pedepsi lipsa de respect fata de mine si munca mea ca sa platesc un serviciu de doi bani la service-ul producatorului!
user posted image
user posted image
user posted image

YRX
Din pacate, dupa 2 ani nu cred ca mai ai ce sa le faci. Nu mai stiu acum cum este dr pe vremuri dadeau la lucrarile de vopsitorie vreo 6 luni de garantie. Evident ca se exfoliaza intotdeauna dupa.... biggrin.gif
Daca este doar aripa, trage-le un blestem la adresa pistoalelor de vopsit si revopseste-o la cineva care stii ca face treaba buna.
Asa am patit si eu, ma duc la Dacoserv sa vopsesc un element, e plin de scame si se exfoliaza lacul dupa un an si un coleg face o capota de berlina la un betivan intr-o maghernita fara praf, fara coaja de portocala si ii sta pe masina de mai bine de 3 ani. Unii au cabine de vopsit doar sa dea bine in reclame
cielo99
Eu cred ca merge pe garantia anticoroziune care e de 7 ani, daca se exfoliaza n-au decat s-o vopseasca de 2 ori pe an timp de inca 5 ani.
klaus
producatorii auto nu dau garantie anticoroziune pentru piesele inlocuite si vopsite ca urmare a unui accident.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.