Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] FORD FOCUS hatchback
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
ionut.tanase
Marca/Model : FORD FOCUS (Hatchback);
Caroserie/numar usi : 5
Kilometraj : 85.500 REALI!;
An de fabricație : 2003;
Motor (cilindree, carburant, norma poluare) : 1400 cmc, benzina, euro 4;
Consum (urban/extraurban/mediu in L/100km) : 8.5 / 6.7 / 7.6 L/100km;
Masina este cumparata din Romania, de la reprezentanta. Nu este adusa din afara!
Nivel de echipare :
Detalii nivel de echipare/dotări : AC functional, geamuri electrice (fata), servodirectie, gri metalizat (moondust silver); scaun sofer regalbil pe inaltime;
Detalii nivel de siguranță : ABS, AIRBAG (1), alarma, inchidere, imobilizator;
Alte comentarii : masina de nefumator (nu s-a fumat niciodata in ea); consumabile schimbate la timp: ulei, filtre, baterie schimbata in 2009, placute de frana schimbate in decembrie 2009 la Royal Motors Pitesti (factura + garantie), nu a vazut demaraje gen NFS si in marea majoritate a km parcursi nu a stat nimeni in spate (rareori am avut ocupanti pe locurile din spate); anvelope de vara Michelin + jante plus anvelope de iarna DUNLOP Winter Sport M3 + jante (ca noi).
Sunt al doilea proprietar in acte si am masina din 2008. Primul proprietar: NASUL meu.
Am cartea service si agenda in care am completat de cand am luat masina toate operatiunile facute.
O vand ptr ca vreau sa iau altceva ... care sa se adapteze noii componente a familiei. Am un baietel de 6 luni caruia trebuie mai nou sa ii car si carutul si Focusul meu a devenit prea mic .

Preț : 4.800 euro sau 20.000 lei. (pret fix)
Numele vânzătorului : TANASE Ionut
Telefon de contact : 0763 633 189


Nu ma grabesc sa o dau. Cine vrea masina buna si fara kilometrii masluiti sa ma contacteze. Pretul si telefonul sunt mai sus.
ionut.tanase
valabil.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.