Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]RENAULT CLIO BICORP 2006 -3800 EURO
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bodom
VAND CLIO BICORP 1.2 8v 60 cai /cuplu 93 NM /2500rpm

dotari:


ABS
geamuri electrice, aer conditionat, inchidere centralizata, airbag, radio/CD, servo directie, imobilizator, comenzi volan, cadru de protectie, senzori parcare, parbriz incalzit




fabricata franta,inmatr.luna 06.2006 in romania din 2008,adusa din germania la 16000 km.
CARTE SERVICE cu km reali verificabili la reprezentanta.interior curat,ingrijit fara uzura,tapiserie ca noua.
foarte ieftina la intretinere, am schimbat acum 1 luna la 31900 km:
*DISTRIBUTIE (ROLE +CUREA INNA-GERMANIA PRET 220 LEI+MANOPERA)*CUREA ALTERNATOR+CUREA A/C -70 LEI.*
BUJII BOSCH- 60 LEI SET DE 4 BUC*BURDUFURI BIELETE 40 LEI -2 BUC.

ANVELOPE 175.65.14 DEBICA ALL SEASON RULATE 3500km.RCA 280 LEI/AN,IMP.40 lei ACCEPT TEST.

nu doresc niciun fel de schimburi.multumesc

pentru alte detalii va stau la dispozitie contact:0726729449 sau 0760269811
bodom
up cu o masina foarte buna

pret 3600 euro
negociabil la fata locului,masina este foarte intretinuta
bodom
up
mars
Ce e cu eroarea aia in bord: SERV?
bodom
sincer sa fiu nu stiu ce e cu ea,ca apare si dispare aleatoriu.cine va fi interesat o va verifica si poate aflam despre ce e vorba
bodom
up


27 Jun 2011, 09:39:
up 3450 euro
bodom
up pt o masina foarte intretinuta


negociabil icon_mrgreen.gif


29 Jun 2011, 09:37:
up 3450 negociabil.
bodom





up 3250 euro negociabil la vizionarea masinii
bodom
up 3250 euro.masina in stare foarte buna
f.marinescu
Ce este cadrul de protectie? Avea si Clio- ul in care a murit Laura Stoica ?
Up, e o chestie, masina OK la 3250 euro. Dar cum se pot verifica km la reprezentanta daca este adusa din afara ?
bodom
avea si masina in care a fost laura stoica...dar vezi daca nu avea Clio bicorp?...nu a fost suficient de rezistent.

eu stiu persoana care a cumparat un audi a4 adus de afara ,avea afisat pe ceas 110.000km ,dar la test la reprezentanta Audi a rezultat faptul ca masina avea in realitate 190.000km.

nu stiu daca si la renault se poate verifica istoricul service al unei masini adusa din alta tara,insa daca te pricepi la masini macar putin,si urmaresti si frecventa reviziilor in cartea service e destul de simplu de verificat.

insa nu stiu ce ma face sa cred ca tu nu esti interesat de masina ,ci doar faci conversatie.

dar am zis ca poate cineva considera la obiect intrebarile tale si utile raspunsurile mele.
mersi de up

4 Jul 2011, 08:22:
masina s-a vandut. topicul se poate inchide


multumesc
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.