Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Schimb Dacia Supernova
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gygy
[attachmentid=1627731761] Vand dacia supernova, fab 2001, 92 mii km, Model Rapsodia.Vospitorie totala profesionala ( cuptor, demontat absolut tot , curatat rugina, antifonat dedesubt, intarit praguri, vopsit inclusiv interior portiere si hayon).Mecanica impecabila (schimbat aproape tot, arcuri, amortizoare, bucsaraie, rulmenti f+sp, saboti frana, placute, ulei, filtre, pivoti, etc).Masina are alarma, centralizata, geamuri ionizate, subwoofer, volan , toba sport.
Accept variante mai scumpe sau la schimb, eventual daune .( doar masini inmatriculate Ro si cu actele in regula).Preferabil Bmw 318, 320, Hyundai coupe, Calibra, etc. Pret 2500 e f putin negociabil.
gygy
Up! 2450 E sau variante.

Detalii si oferte aici sau pe mail gygy_ruben@yahoo.com
gygy
Am uitat sa precizez, mai am si un set de jante tabla cu gume iarna in stare f buna.

30 Jun 2011, 17:25:
UP 2400 , am gasit masina...
gygy
Up e impecabila.
adicorbos
nu vreau sa fiu rautacios, dar daca mai lasi 1000euro poate gasesti clienti
eu am solneza din 2003 tot rapsodie si cea mai buna oferta pecare mi-a oferit-o un cumparatot a fost de 1500 euro, asa ca am preferat sa pastrez masina
mult succes la vanzare
b 45 bwy
adevarul e ca la 2500euro gasesti ceva MASINI straine mult mai bune,si cu dotari mult peste.
gygy
Nui bai. Ca fapt divers, inainte de rk, nu am vrut sa o dau cu 1500 e.De atunci, s-au facut "lucrari" de 1500 e...Nui nicio graba, nu ofera nimeni cat cer, ramane la mine.
ionijhonnie
si eu am hotarat acelasi lucru: masina ramane la mine pana la Remat.
categoric nu o dau pe 1500 Eu. Nu o dau pe degeaba!

Stiu ce am in curte chiar daca altii nu mi-o apreciaza.

M-am gandit: daca o dau cu 1500... trebuie sa mai pun 1500 ca sa pot lua ceva cat de cat OK.
Dupa care trebuie sa mai scot ceva bani pentru inmatriculare, ITP, eventuale reparatii ce apar inevitabil...si sa nu mai pun in balanta faptul ca se poate lua "glorie"...

Si apoi orice alta masina la preturile astea, consuma cam la fel...

Foarte important: in ziua de astazi este foarte usor sa-ti iei o masina, dar este foarte greu de intretinut.

Asa ca Tine de pret.
gygy
Up 2350 E, accept variante diverse.Preferabil cu Ac.
Alex4u
QUOTE(gygy @ 5 Jul 2011, 21:55)
Nui bai. Ca fapt divers, inainte de rk, nu am vrut  sa o dau cu 1500 e.De atunci, s-au facut "lucrari" de 1500 e...Nui nicio graba, nu ofera nimeni cat cer, ramane la mine.
*


ce lucrari de 1500 ca ai vopsit partea de jos cu negru sa nu se vada unde ai curatat rugina ..fii serios.. wink.gif
gygy
In primul rand, cititi primul post si 2 nu s-a vopsit partea de jos ca sa nu se vada rugina, masina e vopsita integral si demontata pana la ultimul surub. 2000 lei au costat doar piesele ( fara manopera) plus vopsitul...
Cine mai are de facut comentarii de genul , rog sa se abtina inainte sa vada masina, multumesc anticipat !.
mafiozzo
numa bagatori de seama, da ma atata lo costat sa dee cu peria de sarma rugina de la mijloc in jos si sa dea o pensula de negru, atat lo costat atat cere, e masina lui el stie ce are
ionijhonnie
Alex4u stie ce face el ...
si crede ca asa fac toti///

ca o recomandare pentru toti chibitii:
asta nu este ocazie sa ne bagam in seama asa de florile marului. nu faceti garagata pentru nimic.

hai sa-l lasam pe gygy sa-si vanda masina.
argon
Daca ai bagat bani in ea, e problema ta, nu te astepta sa-i recuperezi vreodata, valoarea pe piata a masinii tale e 1200-1300 de euro, indiferent de cat s-a bagat in ea, asta e paguba proprietarului.
b 45 bwy
la 1500 iei solentza cu servo si aer.
mafiozzo
aveti jos pe pagina regulamentu clar, acum il incalc si eu asta este sper sa nu fiu penalizat

5. Nu se admit posturi offtopic, de exemplu posturi de genul: "Da scump mai este", "Am eu mai ieftin" etc.
b 45 bwy
oricum mie imi place cum arata.
gygy
QUOTE(argon @ 11 Jul 2011, 21:05)
Daca ai bagat bani in ea, e problema ta, nu te astepta sa-i recuperezi vreodata, valoarea pe piata a masinii tale e 1200-1300 de euro, indiferent de cat s-a bagat in ea, asta e paguba proprietarului.
*



De acord, e problema mea cat face masina si cat cer eu pe dansa.Asta nu inseamna ca are voie x sau y sa se bage in seama si sa comenteze pretul sau modul in care e facuta masina.
Rog un admin sa ia masuri, deja se transforma in topic de cafenea...
gygy
UP 2300 sau variante..
Alex4u
QUOTE(ionijhonnie @ 11 Jul 2011, 19:47)
Alex4u stie ce face el ...
si crede ca asa fac toti///

ca o recomandare pentru toti chibitii:
asta nu este ocazie sa ne bagam in seama asa de florile marului.  nu faceti garagata pentru nimic.

hai sa-l lasam pe gygy sa-si vanda masina.
*


Ma cunosti cumva de stii cum fac eu ? daca vrei ne vedem live la o bere sa vezi cum sunt dry.gif
gygy
Up 2250..
gygy
UP 2200....
gygy
Up, ultimul pret, 2000E sau variante, mai jos nu coboara...
ionijhonnie
UP si de la mine

imi place cum arata masina aplauze.gif
gygy
Up oferta speciala, doar sapt asta, plus un set de jante tabla vopsite alb...(fara cele de iarna ).
2000....fix
marius80_eugen
La pretul asta ai un UP si de la mine . Imi place ca ai muncit la ea si ca ai intinerit-o ! Bafta !
gygy
UP 2000E sau variante 2500...
gygy
Uup!
gygy
Suus, s-a facut si Itp pe urmatorii 2 ani...
Maskatu
Esti cam indecis. De la 2500 scazi 20% adica 500 de euro de parca ai vinde un telefon mobil. wacko.gif
StefanT
Probabil a constientizat ca suma ceruta initial era putin cam mare...
gygy
Uite mi-am gasit masina si am nevoie de cash...
26-Kbe
Gata gygy te-ai saturat de kbe smile.gif)
Up si de la mine
gygy
Gata,ajunge 2 ani , vreau altceva ...
gygy
Up, accept diverse variante plus o dif din partea mea, daca merita.
gygy
UP!?
gygy
Up , 1800...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.