Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] dacia logan ambition
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
umbrella
se vinde dacia logan ambition; 11\ 2006; benzina; rulaj 53000km;
dotari:- oglinzi electrice incalzite
- 4 geamuri electrice ,cele din fata cu impuls
- scaun sofer reglabil pe inaltime si lombar
- filtru de polen
- aer conditionat
- proiectoare
- jante aliaj
- deschidere portbagaj din interior
- tavita portbagaj
- abs
- servodirectie
- cotiera
- inchidere centralizata
- alarma cu perimetru
-radio cd mp3 si intrare aux, boxe jvc
-revizii facute la timp, leasing terminat ,cumparatorul va fi primul pe cartea masini dupa firma de leasing
Pret : 4000 euro
Tel: 0722624767; 0765606616
patronul_alex
schimburi?
umbrella
doar cu unele masini si ofer diferenta ... smart for four; golf 5; lancia ypsilon;opel astra cel cu stopurile mate si toate de la 2005 in sus
Marso
A fost lovit fata / spate ?
umbrella
nu ,nu a fost lovit ...numarul daca il vezi putin indoit este asa ,probabil de la super soferii care parcheaza pe langa ea...
yceboi
sal,distributia este schimbata,unde se poate vedea?
umbrella
distributia nu este schimbata...daca esti interesat se schimba si distributia...se poate vedea azi in Buftea pana la ora 18 si in Bucuresti cartier Titan incepand cu ora19 ....pentru mai multe detalii poti suna
patronul_alex
schimb cu renault megane 2 din 2005 ?
umbrella
imi pare rau... masina este a prietenei mele, ea face alegerea, eu supervizez sa fie totul ok... raspunsul este nu

29 Jun 2011, 21:36:
se aduga poze noi... masina arata bine si m-as bucura sa o dau aici cuiva caruia ii place si indrageste aceasta marca... pana acum oferte doar sa o dau pentru taxi...bine nici nu a fost ofertata cum trebuie ca pleca pana acum...
sus cu el
bobo77
Ce alarma are? ca-mi pare cunoscuta telecomanda aia.
argon
QUOTE(umbrella @ 28 Jun 2011, 23:31)
se vinde dacia logan ambition; 11\ 2006;
*



Interesant, privind la poza cu cartea cum a fost inmatriculata cu 5-6 luni inainte de a fi fabricata. Km din bord beneficiaza de asemenea ajustari?
umbrella
bobo77 Posted Today, 21:58
Ce alarma are? ca-mi pare cunoscuta telecomanda aia.
spre rusinea mea ...nu stiu...am sa merg maine si am sa citesc,cred ca scrie pe un geam pe acolo

argon Posted Today, 22:11
QUOTE(umbrella @ 28 Jun 2011, 23:31)
se vinde dacia logan ambition; 11\ 2006;

Interesant, privind la poza cu cartea cum a fost inmatriculata cu 5-6 luni inainte de a fi fabricata. Km din bord beneficiaza de asemenea ajustari?

imi cer scuze cum am mai spus e masina prietenei mele...talonul a fost dat la leasing pentru a se incheia toate actele...aceste acte au venit azi cand am si postat poza cu cartea masinii...doar nu crezi ca sunt asa incuiat...iti dai seama ca daca am postat cartea nu am nici un interes sa mint...si faza cu km din bord sunt rautati...nu sunt samsar si nu ma ocup cu vanzari de masini...cine vrea poate sa vada masina si sa ii faca cate verificari vrea... 06/2006 corect
81mat
Grila fata a fost revopsita,in 2006 nu era in culoarea masini;triplele spate sunt schimbate si ele,scrie mai multe detalii despre masina poate sunt uni interesati de masina din capatul celalalt al tarii,totusi la banii astia ar trebui sa nu aibe gram de chit pe ea sau elemente revopsite...
umbrella
grila fata si grila spate au fost vopsite...triplele nu am idee(va voi povesti si de ce)...precizez ca masina nu a suferit niciun accident

povestea e in felul urmator
un prieten al meu a lucrat la dealer dacia la o firma din bucuresti si a cumparat aceasta masina...lucrand acolo a adus aceste imbunatatiri masinii( nu am idee daca triplele au fost schimbate...ma astept ca voi sa stiti mai multe pentru ca am postat pe un forum cu pasionati dacia)...continuam...a venit criza si nu a mai putut duce leasingul...am preluat eu leasingul, automat si masina...acesata masina de cand e la mine a mers destul de putin...cu chestia ca nu ar trebui sa aiba elemente revopsite nu sunt de acord...masina are si acum casco la tiriac, si imi place sa am o masina intretinuta...asa ca am avut o zgarietura pe aripa din spate si am revopsit elementul...urme de pietre sarite pe capota ,am revopsit elementul...am vrut sa revopsesc si spoilerul dar vopseaua era sarita de la jetul cu apa...cei de la casco mi-au spus ca pentru vopsea sarita garantia si reparatia o ofera fabrica sau cine a vopsit elementul...dupa tine 81mat la banii pe care ii cer ar fi trbuit sa tin masina in garaj si sa fi fost a unei babe care nu a circulat mai deloc cu ea...vad o usoara rautate in mai toate posturile scrise si o teorie a conspiratiei...chiar crezi ca toti sunt hoti? masina arata si merge impecabil...astept in continuare intrebari si voi da raspunsuri sincere si corecte...pecizez ca masina este doar bine intretinuta,nu cum vad pe aici foarte multe "tunate" , frigidere cu abtibilduri pe ele si intretinute pauza...si pana la urma pretul se reflecta foarte mult in cum arata cat de dotata si felul cum merge o masina...sper ca esti multumit de detaliile pe care ti le-am dat...o zi buna tuturor si hai sa fim mai veseli
81mat
Domnul umbrela eu chiar sunt interesat sa cumpar o masina,a ta nu cred pentru ca pune multe semne de intrebare,luata de la vasile care lucra la dacia si de la leasing,eu nu te am atacat dar tu in loc sa dai mai multe relatii despre masina m-ai facut samsar pe mine,afla ca dupa cum scrie si in semnatura am 2 dacii logan,2006,2007 cumparate de mine de noi si nu le vand,chiar mai vreau una si de ce nu la banii astia caut o masina sa nu fie revopsita.SPOR LA VANZARE! P.S Apropo de samsareala dupa uzura volanului si maciulia schimbatorului,care desi nu este a masini e uzata nu gluma,are sigur 50000 + 1 in fata radmasa.gif .parca era masina prietenei tale acum zici ca ai preluat tu leasingul ceva nu se leaga,mergi la vitan cu ea si acolo sigur gasesti o gasca sa-ti dea 3mii pe ea. laugh.gif Hai seara buna si spor la ,,VANZARE''
umbrella
1 te-ai bagat in post aiurea acum...citeste mai bine ...nu am spus despre tine ca esti samsar; 2nu ti-a cerut nimeni sa imi cumperi masina; 3 nu ma intereseaza cate loganuri ai si cate mai vrei sa iti cumperi si mai ales din ce an sunt...eu vand o masina si am raspuns corect la fiecare intrebare..si nu am ascuns nimic...daca vroiam sa ascund nu spuneam nimic...sper oricum sa fii un caz izolat pe forum ...ca sa elimin orice suspiciune...ca pe acest domn nu vreau sa il conving cu nimic ,pentru mine fiind un caz pierdut...am sa postez la cerere actul de vanzare cumparare

1 Jul 2011, 06:45:
hai sus cu dacioara loganista biggrin.gif
umbrella
daciaoara cea albastra asteapta sa fie calcata pe pedale....pe icercate ,ia dacioaraaaa biggrin.gif sus cu ea
umbrella
oferta!!! cine ia dacioara are inclusa o verificare a masinii intr-un service ales de el...bineinteles platita de mine
hai suuuuusssss cu loganutuuuu
george_scala_2004
QUOTE(bobo77 @ 29 Jun 2011, 22:58)
Ce alarma are? ca-mi pare cunoscuta telecomanda aia.
*



alcar

se vede eticheta pe geamul din spate stinga...
umbrella
multumesc george_scala_2004 eu trebuia sa dau raspunsul asa ca iti mai multumesc odata... siiii susss cu loganuuuu hai cu ea ca e masina buna...vroiam sa o vand aici pentru ca vreau sa o vad laudata de cineva...sa citesc si eu ca e multumit si ca ii place...dar dupa cum se vede treaba pe aici....nu prea cred...eee asta e

5 Jul 2011, 14:56:
inca un up... RO_flag.gif hai ca e masina romaneasca....
umbrella
up simplu
umbrella
se poate inchide ....masina are acum alt proprietar
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.