Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]curea alternator gates noua pt logan si slz
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
liviu_buc
Am vandut masina si mi-au ramas:

-o curea de alternator GAtes-25 lei- a costat 45 lei cand am cumparat-o eu acum 1 saptamana.Cureaua se potriveste pt motorul de 1.4 ptr logan,slz sau supernova.
- 4 l de ulei Elf 10w40 de la ultimul schimb de ulei-70 lei



Nr de Telefon: 0724.867.542
marius80_eugen
-curea alternator gasesti noua intre 15 - 25 ron la magazin ;
- uleiul 4 litri cum ti-a ramas de la ultimul schimb ? E sigilat sau nu ?
george_scala_2004
cel mai bine ar fi sa posteze niste poze - si de la curea si de la bidounul de ulei cu toate detaliile.
liviu_buc
Sunt convins ca tu gasesti si pe gratis,Marius,tocmai de aceea anuntul nu ti se adreseaza ! acele curele la 15-20 lei nu sunt GATES sigur ! Up ! iata si pozele cerute ! Cureaua ptr alternator se potriveste la motoarele de 1400 cmc de la logan. Pe solenza si supernova s-au montat aceleasi motoare ci mici diferente asa ca ar trebui sa mearga si pe ele ! Uleiul este compatibil cu orice motor pe benzina,eu l-am folosit pe logan de 1.4. Uleiul l-am cumparat ptr a avea de rezerva in caz ca e nevoie sa completez,am deschis bidonul dar nu am pus din el !


Tel: 0724.867.542
george_scala_2004
exact aceeasi curea am cumparat eu saptaminile trecute - 35 lei si am montat-o !
la ulei ar fi fost bine sa se vada termenul de valabilitate.

Up !
liviu_buc
ok,atunci pretul curelei ajunge la 2o lei ca sa fie oferta corecta,desi eu am dat 45:) iar pretul uleiului ajunge la 60 lei ptr cine e interesat ! up !
liviu_buc
up ,inca valabil !
liviu_buc
up !
george_scala_2004
valabilitata uleiului ?
liviu_buc
data de fabricatie a uleiului este 14.03.2011. up !!!
liviu_buc
UP ! Inca de actualitate !
george_scala_2004
numai pentru curea...uleiul e la mine... wink.gif
liviu_buc
asa este,uleiul a ajuns la george_scala,asa ca a mai ramas doar cureaua de alternator !
liviu_buc
up !
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.