Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Probleme inchidere portiera sofer
DaciaClub - Forum Dacia > Celelalte modele Dacia - 1100, Berlina, Papuc, Nova > Probleme tehnice - Dacia Clasic
ODY
Fratilor am si eu o problema: Mi s-a blocat incuietoarea de la usa soferului si m-am dat de ceasul mortii sa o descui, dar nu reusesc orcat m-as chinui! Beleaua mare e ca nu pot deschide nici portiera din dreapta (fata) si acu'stau cu masina in fata blocului blocata....asa de bine blocata incat nici eu nu o pot descuia! Va rog, un pic de ajutor!
bundaionut
portbagajul una din solutii
ODY
Am Tancul de GPL si in spatele tancului e si "X" ala de protectie.... deci, am un "noroc" genial ! radmasa.gif
Alexio
Nu prea putem sa te ajutam caci... poate dam idei hotilor...

Sparge geamul si gata... spate - stanga...
ODY
Merci pentru idee, florin1310! Acu' cobor sa o pun in aplicatie! Revin cu rezultatul!
ag02cws
Care idee? biggrin.gif
ghitza
Nu sparge ma nimica ,ce te mananca sa spargi ,ia o bomasina si cu un burghiu de 10 si gauresti butucu si pe urma deschizi si usa
ODY
Minune! party.gif Am reusit pana la urma sa o deschid! cu chiu cu vai, ma rog am reusit! Concluzia: trebe schimbat butucu', ca e vai de soarta lui! death.gif Care mai are probleme de genu sa imi dea un PM! Merci oricum, baieti, pentru ajutor! a scapat.gif a scapat.gif sofer5.gif
maho
Cu wd-40 nu mergea ? Ca cica ar fi bun si la asa ceva.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.