Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Oglinzi electrice
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Cabasse_tronic
Vand o pereche de oglinzi electrice de megane 2 (carcasa este rosie dar se schimba cu cea pe care o aveti pe masina foarte usor).
pe langa oglinzi mai dau si coltarele din masina (capacele de la oglinzi), butonul de reglaj oglinzi si pentru cei cu megane fara oglinzi electrice din fabrica am si cablaj. tot pachetul fara montaj 450lei. cu montaj 500 lei. pentru cei din bucuresti fac si proba, daca nu vor montaj.
ianni
Cu cat dai oglinda de pe stanga cu totul? (partea exterioara)
Cabasse_tronic
250lei completa cu proba.
ianni
Mai astept 2 oferte si te contactez.
Cabasse_tronic
ok.
trickz
Salut. Scuze, nu pot da PM. Am vazut ca topicul despre boxe/incinte Cabasse este inchis. Mai poti aduce setul de 4 boxe + 4 tweetere si unitatea principala, pentru Clio2? Multumesc si scuze de offtopic.
Cabasse_tronic
deocamdata nu. dar am ceva mai bun la vanzare. cd-changer cabasse cu amplificator de 4x40W. think about it.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
valabil.
CRY 79
QUOTE(Cabasse_tronic @ 5 Jul 2011, 08:29)
deocamdata nu. dar am ceva mai bun la vanzare. cd-changer cabasse cu amplificator de 4x40W. think about it.
*


Unde? Poze? Multumesc!
Cabasse_tronic
cauta in topicurile mele. sau uite aici link : http://www.reno.ro/https://www.daciaclub.ro/index.php?showtopic=171137&st=30 am avut sistemul pe un clio 2 hb.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.

15 Jul 2011, 22:53:
up.
Cabasse_tronic
valabil.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
up.
Cabasse_tronic
rezervate pentru maine seara (montaj inclus).
Cabasse_tronic
Sold, TOPIC CLOSED.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.