Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] inele de centrare jante aliaj
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
adytiby
ofer la vanzare 2 seturi- inele de centrare pt jante aliaj de la 63,3 [diametru exterior] reduse la 60,1 [diametru interior] aceste inele le-am avut pe megane-ul meu......... odata cele de plastic [folosite putin fara rupturi luate cu 80 lei] si odata cele de metal [ramase de la alte jante aduse din germania luate pt un prieten ] care au fost confectionate de un maestru strungar in brasov
pret ambele seturi 40 lei sau 30 lei cele de plastic si 15 lei cele metalice preturi usor negociabile
poate are nevoie cineva de ele ca, la mine stau degeaba jantele au fost vandute fara inele..............stima ady brasov 0751216253
[attachmentid=1627733337] [attachmentid=1627733338] [attachmentid=1627733339] [attachmentid=1627733340] [attachmentid=1627733341] [attachmentid=1627733342] [attachmentid=1627733343]
Praetorian1
M-AR INTERESA MAI LASI CEVA? LA PRET.. blush.gif ..=TREBUIE SA MASOR JANTELE SI DIAMETRUL MIC(DE PE BUT MASINII) DACA SE POTRIVESC....
ITI COMUNIC MAINE....PRIN MAIL,PM.........ETC
adytiby
upppppppppppppppp...............vorbim colegu....... vezi care este treaba cu masina si jantele si ma suni
Praetorian1
ok
adytiby
uppppppppppppp..............valabile
adytiby
uppppppppppppppp.....................valabil si am uitat sa precizez inelele de centrare sunt pt jante cu dubla prindere respectiv 4x100..4x108........jantele care le-am avut au fost luate de pe un ford focus cu prindere 4x108 [care nu are nevoie de inele jantele potrivindu-se perfect] la mine au fost montate pe megane 2.2 si de aceea au trebuit inele oricum se pot monta si pe jante cu o singura prindere dar nu stiu care sunt [marca,model de jante]
adytiby
......................................se poate inchide\sterge s-au vandut multumesc forum.reno.ro..................................
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.