Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Jante aliaj Megane 2 Reinastella 16"
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
phaidon
Jantele sunt in stare buna, 16", 4x100, 4 bucati, au fost montate pe Logan, prezinta mici zgarieturi, una din ele are si buza exterioara usor indoita, dar se comporta fara trepidatii sau batai la drum. Anvelopele sunt destul de uzate 2 buc 205/55/16 si 2 buc goodyear eagle f1 235/50/16. Pretul total 700 RON.
florianmro
imi poti da numarul tau de telefon la adresa de mail matesflorentina@yahoo.com pentru a lua legatura ?
phaidon
Ok. O sa iti trimit un e-mail cu numarul meu.
beckamstyle
daca esti din bucuresti suna-ma 0734611724
biv
500 lei fara anvelope ??
phaidon
@beckamstyle: Sunt din Fagaras (jud.Brasov) si lucrez in Sibiu, deci banuiesc ca nu te intereseaza...

@biv: prefer sa le vand cu tot cu anvelope, pentru ca nu o sa am ce face cu ele daca dau jantele. Masina a trecut la taica-meu cu jante pe 15".
florianmro
Salut ! ai spus ca-mi trimiti un mail cu numarul tau de telefon ca sa discutam ,sau cum putem sa luam altfel legatura? ma poti contacta si la adresa de mail florian_mro@yahoo.com Sau poate deja le-ai vandut ?
phaidon
@florianmro: Ti-am trimis un e-mail la adresa care mi-ai dat-o in postul mai vechi cu numarul meu de telefon. O sa trimit un mail si la adresa ce mi-ai dat-o si in ultimul post. Nu sunt vandute inca.
phaidon
up!
taxi4you
capacele le ai?
phaidon
Nu am capacele, jantele au fost puse pe Logan, am folosit capacele de la jantele originale de pe Logan.
phaidon
up!
phaidon
up!
phaidon
S-au vandut jantele. Se poate inchide.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.