Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] DACIA 1300 FRANTUZOAICA
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
delta
Salut...SALUT...Vand DACIA 1300 an de fabricatie 01.06.1971 frana de mana sub bord...stare buna de functionare...bord de renault 12,scaune fata de bmw,bancheta vw jetta ,jante tabla noi,cauciucuri de vara debica 165/60/13 noi-noute,cutie cu 5 viteze,stare mecanica excelenta,motor ff ingrijit...stare estetica buna..pret 750 euro..itp valabil 2013,asigurare valabila nov.2011,rovigneta valabila mai 2012...telescoape,arcuri fata spate noi,planetare scurte noi,discuri frana noi,placute de frana ,schimbat ulei Aral la 4000 km regulat..masina intretinuta...tel.0741426062

4 Jul 2011, 19:16:
...
81mat
Motorul e original?e cam ciudata seria,trimite-mi te rog un pm cu ultimul pret.,scaunele,volanul,masca originale le mai ai?
delta
.......... biggrin.gif
delta
sus....... biggrin.gif
delta
pret negociabil
delta
2700 lei.... biggrin.gif
delta
masina intretinuta.....
delta
hai sus...... smile.gif
delta
sus....
delta
hai sus....... biggrin.gif
para06
volanu tot frantuzesc este aah?biggrin.gif
br0klyn
QUOTE(para06 @ 19 Jul 2011, 16:38)
volanu tot frantuzesc este aah?biggrin.gif
*



Frantuzesc - german smile.gif)
delta
pai il am si pe cel original...eu asa am luat-o si intre timp am mai gasit cate una alta pentru a monta piesele originale......viitorul proprietar va beneficia de toate maruntisurile frantuzesti adunate in timp(volan,geamuri semnalizari,tampoane mari fata spate...etc)
delta
vanduta...se poate inchide..... sad.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.