Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Supernova 2001
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
mafiozzo
Anul fabricatiei 2001 134.000 reali

Dotari:

- Geamuri Electrice
- Senzori Parcare
- Volan Reglabil
- Toba Cu Sunet Reglabil[o am si cea originala]
- Jante Aliaj
- Instalatie Bi-Xenon
- Inchidere Centralizata
- 2xChei Briceag
- Admisie Sport[o am si cea originala]
- Deschiderea Portbagajului electric[de pe cheie]
- Tapiterie Piele Pe Panourile Usilor
- Soft Upgrade


La 125.000 Km au fost schimbate : distributia,pompa apa,rola intanzatoare,discuri frana,tamburi frana,semering distributie,semering culbutori, uleiul a fost schimbat la 130.000 iar placutele de frana la 130.500

Pret 1.500 euro Negociabil

Nu o dau de rea, o dau pentru ca a aparut alta masina


Informatii suplimetare, privat, id de mess: geo_xxxl sau 0754883377 , pentru orice intrebare.
mafiozzo
asta este, oricum nu o dau de graba, am avut 3 clienti siguri pana acum da nu am vrut sa le-o vand pentru simplu fapt ca nu mi au placut de comportamentu lor:))

hai negociabil masina mai mult decat impecabila !

am uitat sa precizez are si folie fata spate omologata r.a.r si stalpi negri [ nu se vad in toate pozele ca sunt pusi recent ]
mafiozzo
multumesc la amandoi, valabil itp 2013, o masina in care doar bagi benzina si cox cat te buzunaru
mafiozzo
up masina merge impecabil acum am facut un drum 1200km cluj braila si retur am mers si am venit pe intorsatura buzaului , propietarului nu i va parea rau ca o va lua, 1200km facuti cu 50 l benzina.
StefanT
Deci consuma 4.1% in exterior, sa intelegem, chiar daca aici intra si tranzitarea oraselor eventual?
mafiozzo
eu nu ma repet n-am nevoe de cicalitori, valabil

ATENTIE LA REGULAMENTUL ACESTEI SECTIUNI
mafiozzo
valabil
mafiozzo
negociabil smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.