Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Tinichigerie Bucuresti - sector 6
DaciaClub - Forum Dacia > Dacia SuperNova > Diverse - Dacia SuperNova
cezzz
Salut, sper ca am postat unde trebuie. Am o mare problema cu SN-ul meu, a luat-o rugina pe la praguri si pe unde se mai stie ca o ia si in plus idiotii aia de la service cand mi-au ridicat-o pe rampa mi-au facut 2 gauri in spatele rotii care a ruginit si acum numai pot sa iau nici ITP-ul. Numai am itp la ea din martie.

Poate sa ma ajute cineva cu o recomandare, un nr de tel la o pers de incredere care sa peticeasca masina fara sa ma jegmaneasca de bani?

Multumesc anticipat si astept si prv eventual!!
george_scala_2004
salut,

unde locuiesti insectorul 6 ? ar fi niste ateliere linga fostul magazin plus din cringasi sipelinia lui 601 cind vine dinspre camine spre piata.
ion nedelcu
pe strada piscul craisani, in spatele la agip, in zona autogara militari-in spatele parcului
cauta pe un om Sandu Rusu pe la case,pe partea stanga, e spre capat
e super meserias omul, recomand
cezzz
salut, eu stau pe langa romancieriilor.
zona militari o cunosc destul de vag. As fii recunoscator daca mi-ati da un nr de tel sau o adresa sigura fiindca nu stiu zona prea bine si nu am timp sa basbai pe acolo...
cezzz
am gasit langa mine un meserias, mi-la recomandat un baiat de la o vulcanizare, pe praguri si gaurile laterale de sub masina mi-a cerut 400lei cu totul. o duc vineri sa vad ce iese
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.