Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Jante cromate
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gabrielgl
salutare..mam gandit sa vand jantele mele de 17 in 4 presoane cromate, nustiu ce pret sa pun jantele valorau noi peste 1000 de euro fara cauciucuri, am surubul rupt in janta de la capac dar se poate repara fara probleme. astept oferte de la voi le vand cu tot cu cauciucuri. vreau in schimb jante cu cauciucuri si diferenta de bani..
fascistu
zi tu un pret... eu am 4 jante de tabla smile.gif cu cauciucuri de iarna bune....
gabrielgl
eu zic 400 cu tot cu cauciuri nu sunt ele noi dar merg...
fascistu
400 de euro?
remusica92
doar nu vrei sa fie 400 de lei smile.gif)
cridaia
limba asta e grea tare......cu 400eur, aproape ca iti poti cumpara o masina dar nu niste amarate de jante.
imi pare rau, dar pretul este "exorbitant de mare" wacko.gif
remusica92
Cridaia.. ce masina cumperi cu 400 de euro? Un golf 3 din germania care are 600.000 km si rugina cat vrea domnu pe ea ? sau o laguna 1 in aceeasi stare? dute intr-un magazin specializat si vezi cat face o pereche de jante pe 17" asa mai simple.. nu neaparat cromate iar apoi dute si vezi cat face un set de gume pt roti pe 17". Iar daca stam sa mai discutam si de jante de firma..... uitate la BBS si la OZ smile.gif
gabrielgl
vi se pare mult?? voi nu stiti ce spuneti, intrati pe un site de jante din spania si cautati firma TARGA poate gasiti jante la fel si o sa vedeti ce preturi au jantele cromate, inca eu le vand ieftin am vazut aici pe forum jante de 15 cu 200 de euro normale..

j.d
Gabriel, in general, aici pe forum si daca pui un anunt ca le dai gratis se va gasi cineva cu prententia sa-i achiti transpotul sa vina sa le ia. Incearca in alta parte. wink.gif
fascistu
ba da... as fi vrut sa fie 400 de lei... sigur nu sunt nefrecate neindoite ... niste jante cromate dupa parerea ca sa ceri un pret ca si asta... ar trebui sa fie perfecte... pentru ca cromu acela nu prea mai ai cum sa il scoti, cel putin la noi in tara nu stiu daca se mai cromeaza si daca se cromeaza... mai bine iti iei alte 2 perechi de jante pe 17 si le schimbi ca sa nu zica lumea ca le ai pe aceleasi ... bafta... cer scuze.... dar i-a mesaju asta ca pe un up smile.gif
gabrielgl
in fine, fiecare cu parerea lui, jantele nu sunt frecate sau indoite,refacute, sunt aproapte perfecte si au luciul unei jante cromate noi, aceste jante nu sunt ca jantele normale de aluminiu sunt forjate, un material mai greu de 3 ori decat jante normale

argon
QUOTE(remusica92 @ 8 Jul 2011, 12:36)
Cridaia.. ce masina cumperi cu 400 de euro?
*



O laguna 1 de spania ca cea pe care sunt jantele sigur cumperi de banii aia.
remusica92
la fel o sa si mearga..... de 400 de euro. bafta tuturor
klauusp
poate ne spui si ce firma sunt,poate se gaseste pana la urma un cumparator
gabrielgl
am zis, sunr de la Targa
si luativa voi cu 400 de euro laguna 1 din spania,, radmasa.gif http://www.coches.net/coches-de-ocasion.aspx uitativa la preturi mai baeti, si dupaia deschideti gura
R19/16v
Urmatoarele posturi care nu respecta regulamentul vor fi insotite de vacante.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.