Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] logan kiss 1.5dCi
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
gabidrideanu
[vand] dacia logan editie kiss an fab 2006 motor 1.5 dci a.c. geamuri electrice oglinzi electrice a.b.s servo directie volan+schimbator piele cotiera piele senzori parcare ,jante aliaj arcuri + amortizoare fk , masina se vinde echipata taxi pret 3800 euro contact 0763414416
Razvione
Hmm nedumerire.gif .. Daca zici ca e kiss fm de ce are ceasurile de bord de ambiance si tapiteria de pe usi de laureate ?
gabidrideanu
sincer nu stiu si nu imi pasa este un anunt pentru un prieten ... am dat date de contact se suna proprietarul se intreaba si .... se afla:))
babalak_19
vreau dimineata sa vin sa vad masina, daca-mi place cum merge motorul o cumpar.Multumesc
gabidrideanu
salut suna la numarul afisat in anunt ca nu e masina mea am pus anuntul pentru un prieten ... mai multe detalii nu stiu despre masina ...
gabidrideanu
up!
CRY 79
Dubioasa masina. Din 2006, cu 140000 km si taxi? nono.gif
argon
Daca e kiss FM ai gresit anul, pentru ca in 2006 nu exista kiss, si nici capacul portbagajului ondulat si cu buton.
gabidrideanu
poate este cum ziceti voi chiar nu stiu , proprietarul ma rugat sa o dau pe net el mi-a dat datele astea despre masina eu am postat .... oricum mi se pare ca sunteti rai cu afirmatii de genu "Dubioasa masina. Din 2006, cu 140000 km si taxi? nono.gif" daca nu te intereseaza masina nu are rost sa faci astfel de afirmatii ... deoarece nu stiti nimik despre ea .... ce mai stiu despre ea e ca nu a facut mult timp taxi ... nu prea s-a circulat cu ea asa de mult ... facea taxi in weekend , alte date nu stiu am pus numarul proprietarului in anunt cu un scop .
AR-18-MOS
Pentru eventualii cumparatori. Masina de fata nu are echiparea Kiss FM, aceasta se dovedeste prin faptul ca nu sunt prezente ceasurile indicatore pe fond alb, iar tapiteria si panourile de usi nu sunt specifice echiparii Kiss FM.
CRY 79
QUOTE(gabidrideanu @ 9 Jul 2011, 22:26)
poate este cum ziceti voi chiar nu stiu , proprietarul ma rugat sa o dau pe net el mi-a dat datele astea despre masina eu am postat .... oricum mi se pare ca sunteti rai cu afirmatii de genu "Dubioasa masina. Din 2006, cu 140000 km si taxi? nono.gif" daca nu te intereseaza masina nu are rost sa faci astfel de afirmatii ... deoarece nu stiti nimik despre ea .... ce mai stiu despre ea e ca nu a facut mult timp taxi ... nu prea s-a circulat cu ea asa de mult ... facea taxi in weekend , alte date nu stiu am pus numarul proprietarului in anunt cu un scop .
*


Nu suntem rai deloc. Dar nici nu vrem sa fim tepuiti si mintiti pe fata. Pe forumul acesta consideram ca nu avem intentii rele. Vezi doar ca fiecare are dubii la ce spui tu si, in loc sa incerci sa ne convingi cu parerile tale, ar fi bine sa iei toate detaliile despre masina (trebuia sa o fi facut inainte de a posta anuntul) sa nu ne mai dam noi cu parerea. Vezi doar ca oameni care cunosc cat de cat masinile posteaza, iar posturile lor pot ajuta eventualii nestiutori care se pot feri de tepe. Numai bine!
gabidrideanu
in nici intr-un caz nu vreau sa tepuiesc sau sa mint pe nimeni nu castig nimik din asta .... din cauza ca nici eu nu stiu prea multe despre masina am postat numarul proporietarului , daca vroiam sa tepuiesc pe cineva sau sa va mint asa aiurea puteam sa o tin una si buna ca e editie kiss de ex .... dar eu am spus clar ca nici eu nu sunt sigur ... datele sunt cele date de proprietar daca el vrea sa minta treaba lui ... eu am facut ce m-a rugat asa ca va rog frumos sa nu va mai luati de mine ca nu am nici o vina .... eu am incredere in proprietar si in ce mi-a spus depre masina

<span class='edit'>9 Jul 2011, 23:31:</span>
m-am uitat si eu pe internet sa vad cum arata un logan kiss fm ... si am observat ca singura asemanare intre masina aceasta si cele vazute de mine pe internet sunt tapiteriile scaunelor atat ... cearsurile sunt cu fundal alb .. si la tapiteriile usilor nu am vazut clar care este modelul specific acestei editii
argon
QUOTE(CRY 79 @ 9 Jul 2011, 22:45)
, iar posturile lor pot ajuta eventualii nestiutori care se pot feri de tepe. Numai bine!
*



Nu te agita prea tare, daca a luat-o samsarul de la postul 4, a decolantat-o, km dati inapoi si o da ca masina de pensionar cu 50.000 km, se dau tepe grupa mare nu doar in targuri, ci si pe acest forum, unde misuna dubiosi de genu.
gabidrideanu
eu v-am spus sincer ce stiu despre masina , nu am mintit pe nimeni si nici nu vreau . Vorbiti cu proprietarul aflati totul despre masina , nimeni nu poate sa cunoasca o masina mai bine decat detinatorul ei . Nu zic ca nu exista tepari , eu va spun ca nu sunt unul dintre ei atata tot , sanatate tuturor ! smile.gif
gabidrideanu
up!
CRY 79
Odata ce ai deschis personal un topic, induri tot personal consecintele pana dai detalii corecte. Crezi ca nio nu avem ce face decat sa sunam proprietarul pt. un detaliu minor? Intrebam mai simplu aici si tu esti obligat sa te informezi si sa raspunzi. Sorry!
sorin03aib
Scuze de off topic!

Bine ca este taximetrist corect smile.gif se observa quartzul pentru fentat aparatul de taxat pus la indemana.
Bafta la vanzare!
gabidrideanu
sorin03aib se vede cat de mult te intereseaza masina si cat de mult vrei sa faci misto bv tie , daca erai mai atent si citeai ce am scris mai sus vedeai ca nu e masina mea inteligentule .... am vb cu proprietarul si mi-a spus ca ceasurile + fetele de usi erau asa de cad a cumparat masina ... acum are bordul specific editiei respective dar fetele de usi sunt aceleasi

18 Jul 2011, 12:36:
CRY 79 odata ce te intereseaza masina normal ca intrebi proprietarul orice detaliu , asa chiar daca posta proprietarul anuntul si nu era pe forum .. ce faceai? nu il sunai si vb despre masina nu? eu va informez cu ce pot si ce stiu despre masina nu m-am suparat pe nimeni pana acum ca nu am de ce ... ca unii se baga aiurea in discutie fara sa sa il intereseze subiectul aviz sorin03aib ce a spus el acolo este egal cu 0 oricine putea vedea cuartul ala acolo in bord .... nu am mascat nimik in poze asa am primit pozele asa le-am pus nu ma intereseaza cum facea omul taximetrie .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.