Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Citroen Xara
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aluibasarabeanu
Masina este a unui prieten.Are AC, servo, geamuri el., 240000 de km etc.tel 0767745451.Asta a fost scris din greseala imi cer scuze.
aluibasarabeanu
Masina are un singur proprietar pe acte.A avut-o in Spania si a adus-o in tara in 2009.Masina mai are si 4 air bag-uri.
aluibasarabeanu
3000 de euro pret fix.Totul functional, masina ideala pentru facut naveta, motorul nu are turbo si are vreo 65 de cai iar consumul este foarte bun.Masina mai are computer bord, geamuri el fata, oglinda dreapta electrica, 6 difuzoare, comenzi volan si folow me home, luminile raman aprinse cateva zeci de secunde pentru a-ti lumina drumul.Interiorul este impecabil iar la exterior arata foarte bine.Motorul inca nu mananca ulei si merge foarte rotund.
aluibasarabeanu
Valabil
aluibasarabeanu
valabil
aLecsunder
Scuza-ma , dar nu cumva e 2.0HDI de 90 ori 110 cp ? Am un prieten cu una la fel , din 2004 si e 2.0HDI de 90cp si turbina cu geometrie fixa. Motorul de care zici tu stiu ca exista la Fiat.
Saint666
Cel mai probabil e XUD-ul de Peugeot, conceptie veche, fiabilitate extraordinara.
aluibasarabeanu
Exact, este cel vechi.O sa pun o poza si cu talonul.
aluibasarabeanu
Anuntul este inca valabil.3000 negociabil.
aluibasarabeanu
valabil
aluibasarabeanu
3000 euro
aluibasarabeanu
3000 euro
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.