Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] jante pe 17-Rial Nogarro-plus cauciucuri
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
bashtalu
Salut,


Vand jantele de pe megane, Rial Nogarro pe 17", prindere 4*100, J 7,5, ET nu-l mai stiu.

Jantele sunt in stare buna, nu sunt strambe,sudate, etc;sunt momentan pe masina, au fost purtate doar in anotimpul cald, le am de noi, achizitionate de afara.

jantele sunt zgariate pe margini-pe buza de la borduri-se pot repara


vin incaltate cu cauciucuri Good Year F1 225/45/17 fabricatie 06, profil in V

poze in starea actuala o sa uploadez in weekend, in galeria mea se pot vedea de la vremea achizitionarii.


pret informativ 600 eur

multumesc,
bashtalu
poze actuale
discutabil la pret
bashtalu
sus
bashtalu
sus
bashtalu
negociabil
bashtalu
sus
blidaru
Jantele sunt varza si cauciucurile sunt praf. si la ce pret ceri poti sa le iei noi... aproape... As oferi 200 de euro dar ma pacalesc.. blink.gif
bashtalu
pfiu, te cautam de ceva vreme sa adaugi comentariul asta, nota 10 amice

tie ti le dau gratis, asta ca sa nu mai cauti la dezmembrari
bashtalu
up
bashtalu
sus
bashtalu
negociabil
bashtalu
negociabil
bashtalu
sus
bashtalu
sus
bashtalu
sus
bashtalu
up
TM80MAT
Hai sa zic eu . Sincer jantele is faine . Nus varza cum zice cel de sus ....merge refacuta buza ....numai ca necesita munca ....
Dar ...sincer .pretul ....ii mult ....foarte mult ....parerea mea ... oricum e produsu tau si tu esti in masura sa faci ce vrei cu el .
Hai sa zicem ....ca anvelopele ....sunt 200 euro ....si jantele 400 ....tot ii mult ...
La 520 -560 euro pe 18 ...ti le aduc eu ...noi noute in cutii ...cu chitanta cu tot ...cu tot ce doresti tu ... fara gume desigur . Pe 17 is mai pe la 445-480 euro NOI ...

Daca ai mai lasa din pret poate poate ........as fi interesat ..

Oricum ...spor la vanzare ...
bashtalu
propune un pret si putem discuta, nu sunt obtuz
bashtalu
up
bashtalu
up
bashtalu
up
bashtalu
sus
bashtalu
up
bashtalu
up
bashtalu
up
bashtalu
up
Marius1966
ptr. blidaru omul a cerut nu a bagat mina in buzunarul nima-nui tu sa inteleg cauti pomeni
bashtalu
sus
bashtalu
sus
bashtalu
up
bashtalu
up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.