Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND]Statii Kenwood
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
aluibasarabeanu
Vand statii emisie receptie Kenwood ProTalk TK-3201 profesionale.16 canale, programabile.Acumulatori 2000 mA.Incarcatoare de birou.Statiile sun noi noute.La reprezentanta este 150 de euro bucata
G I M
Ai uitat ce era mai important, pretul.
aluibasarabeanu
Mii de scuze.500 de lei amandoua!
99AIM
Dorine ai si sigilate sau doar cele din poza?cam la ce distanta bat? au intrare si de antena exterioara?
aluibasarabeanu
Le am doar pe astea doua.Nu au intrare pentru antena exterioara.Intre ele le-am probat din spate de la casa de cultura pana la bazarul de langa cimitir, deci vreun kilometru si se aud excelent intre ele nu ca walkie talkie alea mici cu baterii.Ele se pot programa si cumperi retea si vorbesti cu ele toata Constanta, dar te costa ceva programatul.
angel-boy
QUOTE(aluibasarabeanu @ 18 Jul 2011, 16:29)
Le am doar pe astea doua.Nu au intrare pentru antena exterioara.Intre ele le-am probat din spate de la casa de cultura pana la bazarul de langa cimitir, deci vreun kilometru si se aud excelent intre ele nu ca walkie talkie alea mici cu baterii.Ele se pot programa si cumperi retea si vorbesti cu ele toata Constanta, dar te costa ceva programatul.
*


adica nu ai cablu lor pentru programare ? si eu am niste HYT-uri , si nu gasesc cablu
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.