Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] pompa injectie 1.5 dci conduct+rezervor
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
deko
Cumpar pompa injectie delphi 1.5 dci euro 4 eventual sa imi spuneti si cam cati km avea masina.Din cate am inteles merge si dupa Logan.
As mai avea nevoie si de toate conductele ce tin de injectie (tur,retur rezervor ,cele de la pompa, cele de la injectoare etc)+rezervor.FOARTE IMPORTANT SA NU FI AVUT PILITURA.
Piesele sunt pentru un Renault Megane 2 sedan,filtru motorina din plastic cel cu senzor pt cine are conductele.
Astept ofertele dumneavoastra.Eventual lasati aici pretul si un numar de telefon separat pt conducte si pompa.
Ajung pe 26 in tara.
0766580232
Nu va pierdeti timpul cu pompe care au inceput de sfarsti sau de 200 de mii de km.Pompa va merge direct pe banc de probe.
Multumes
Mai am si eu niste piese daca interesaza pe cine va.Eventual ne intelegem daca aveti ce am si eu nevoie.
Radiator AC
Intercooler(modelul fara plastic)
Scut metalic
Rulment spate (3000 km)
Oglinda retrovizoare normala
Oglinda dreapta completa manuala
Releu bujii
Coronita abs rulment spate
Maneta comenzi cdplayer
Flanse amortizor
golfy03
Te intereseaza pompa de injectie noua,originala?
CristianMegane2
salut daca ai filtru de motorina din plastic cauta conducte pentru euro 3.
deko
QUOTE(CristianMegane2 @ 22 Jul 2011, 20:29)
salut daca ai filtru de motorina din plastic cauta conducte pentru euro 3.
*




de euro 3 vreau conducte pompa o vreau euro 4 .multumesc oricum
deko
up.inca caut
deko
up inca nu am cumparat nimik
am gasit toate conductele+rezervor la 300 ron la dezmembrari dar as vrea sa le iau la set cu pompa(nu mai aveau pompa)
astept oferte
nonic
Cat vrei pe scutul de metal?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.