Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Renault Clio Simbol an 2005
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
$teamroller
Salutare ,

ofer spre vanzare masina matusii mele , un Renault Clio Simbol 1.4i, an 2005 , 32000km , stare foarte buna , cumparata de noua de la reprezentanta , nu a fost implicata in vreun accident (major) , micile imperfectiuni se pot vedea in poze , in rest uzura normala , nu a fost inlocuit nimic la trenul de rulare sau directie , totul este original pe ea mai putin anvelopele care au fost inlocuite cu unele allseason anul trecut cu ocazia introducerii noilor norme , in rest doar consumabile schimbate .

este o masina cinstita fara probleme ascunse , km reali , folosita doar de o singura persoana , nu s-a fumat in ea .

Pret : 3790 usor negociabil la fata locului...

alte detalii aici pe forum sau prin e-mail steamroller@lupoforum.ro

david_antonyo
DE CE A FOST DEMONTAT INSTALATIA DE AER CONDITIONAT DE PE MASINA???
$teamroller
Nu a fost demontat nimic de pe masina... NU are aer conditionat , nu a avut niciodata.
Exista actele originale de cand a fost cumparata.
$teamroller
in continuare valabil , pret negocioabil !
cosmin_2300
Zici că nu a fost nimic revopsit pe mașină, dar spoilerul spate și toată fața mașinii au altă nuanță (sau cel puțin așa pare din poze)!
AC-ul parcă era în dotările standard ale mașinii unsure.gif
$teamroller
QUOTE($teamroller @ 22 Jul 2011, 21:45)
Salutare ,

ofer spre vanzare masina matusii mele , un Renault Clio Simbol 1.4i, an 2005 , 32000km , stare foarte buna , cumparata de noua de la reprezentanta , nu a fost implicata in vreun accident (major) , micile imperfectiuni se pot vedea in poze , in rest uzura normala , nu a fost inlocuit nimic la trenul de rulare sau directie , totul este original pe ea mai putin anvelopele care au fost inlocuite cu unele allseason anul trecut cu ocazia introducerii noilor norme , in rest doar consumabile schimbate .

este o masina cinstita fara probleme ascunse , km reali , folosita doar de o singura persoana , nu s-a fumat in ea .

Pret : 3790 usor negociabil la fata locului...

alte detalii aici pe forum sau prin e-mail steamroller@lupoforum.ro
*



nu vad sa fi scris ca nu a fost revopsit nimic la masina ! DAR barile NU au fost revopsite , am pus poze ca sa se vada ca sunt putin atinse , NU vreau sa ascund nimic !

AC nu a avut , se poate vedea , cine este interesat si va veni sa o vada va gasi exact ce am descris eu , la masina NU s-a modificat nimic este exact cum a fost luata de la dealer .

In legatura cu elementele revopsite : a fost revopsit o parte din usa stanga si inlocuita oglinda deoarece masina fiind parcata cineva i-a dat oginda peste cap atingand-o de rama usii . (am specificat in primul post ca NU a fost impilcata in evenimente majore).

PRETUL este NEGOCIABIL , am comandat deja o masina noua , asteptam cumparator pentru asta !
rtBK
asa e bara spate la symbol... ai impresia ca e din alt film.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.