Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] Dacia 1100
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
tavi_dacia1100
Detalii:
- an de fabricatie: 1971;
- culoare: gri 83;
- kilometri parcursi(reali/originali): 58.800;
- 80 % din vopsea este originala;
- in afara de un radio, de aprinderea cu tiristor, de un aparat care nu stiu ce e si de consumabile, absolut totul este original;
- impozitul e la zi;
- RCA valabil inca cateva luni;
- I.T.P.-ul e valabil pana in Aprilie 2013;
- masina ararta foarte bine si functioneaza impecabil;
- cu masina se mai da un motor(tot de 1100) bun si o masca(panou) fata noua. O sa fac poze si cu alea zilele viitoare;
- pret: 1.300 de Euro, usor neg.;
- altceva nu stiu ce sa mai zic...

Astazi am vrut sa vopsesc rotile, ca sunt fiecare in alta culoare, dar a inceput ploaia si nu le-am mai facut. Le voi vopsi zilele viitoare.

Date de contact:
- Yahoo Messenger/Mail: tavi_dacia1100@yahoo.com .
- nr. de tel.: - al mecanicului care ingrijeste masina d.p.d.v. tehnic: 0748 496 179 sau 0726 424 571, Ronald (oricand, numai sa insistati, ca nu prea raspunde);
- al tatalui meu: 0728 164 614, Cornel(dupa ora 17).

Poze:Dacia_
danezu_pitesti
un up de la mine...foarte frumoasa smile.gif bafta la vanzare
tavi_dacia1100
Multumesc!
Poze noi: fara nume

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
twinbubu
Frumos exemplar si ced ca l am vazut acum vreo 2 ani in curtea spitalului de oncologie din Cluj,daca aia e masina e mult mai faina in realitate decat in poze.Felicitari si spor la vanzare
OvidiuM
Frumoasa masina si eu cred ca te-am vazut cu ea acu' vreo luna si ceva la pod la Calvaria, te-am claxonat/salutat dintr-un logan de mures smile.gif
Spor la vinzare !
tavi_dacia1100
Ieri a plecat "regina soselelor", de la dl. Szabo.
Azi a plecat regina reginelor, de la mine.... Inca o saptamana sutica CJ 96 TAV va mai fi in jud. Cluj, iar dupa aceea va pleca(cred ca pe roti) spre o viata mai buna, pe drumurile din Danemarca.
Acestea cred ca sunt ultimele poze din Romania: fara nume

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

27 Jul 2011, 10:08:
Topic-ul se poate inchide. Multumesc!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.