Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] evacuare/serpisori Renault 2.0 16v F4R
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
alesandrok4m
Evacuarea/serpisorii provin de la un Clio Sport 172 cai. Este impecabila in perfecta stare.

pe motorul 2.0 16v F4R se potriveste BOLT ON. Deci merge Megane si Laguna 2.0 16v fara probleme. pot recomanda si atelier pentru montaj

se pot modifica si adapta si pe alte motoare : 1.8 16v , 1.6 16v pot recomanda si atelier pentru montaj

Pret : 300 lei

am citit regulamentul si sunt de acord cu el
sprint87
salut sunt interesat de seprisori uite nr meu de telefon 0752031352 sau YM swwet_boy8791@yahoo.com ... merci frumos caut de mult serpi de clio
alinushy
pe laguna nu cred ca merge, prinderea esapamentul de colector se face in 3 puncte cu piulite, din ce vad la tine prinderea e cu colier. Nu cumva e de F7R?
[attachmentid=1627738628]
alesandrok4m
am zis bolt on. intradevar. la flansa spate trebuie facuta o alta flansa care sa se potriveasca cu cea de pe evacuare. o am si pe aceea si o dau bonus
alinushy
pe loganclub cosmin vinde galeria cu 200 ron, tu il "ajuti" s-o vanda pe renoforum?
alesandrok4m
galeria de evacuare este a mea. nu este a lui Cosmin. sa fie clar ca nu fac samsareala. nu sunt genul. daca vei cauta mai mult pe acel forum vei gasi threadul meu

o vand cu ce pret doresc. eu stiu cat am dat pe flansa si cat am dat pe galerie si cat de mult ies in pierdere

in banii astia ofer si flanse ce pot fi necesare montajului. iata

oricum este rezervata pana diseara la 9
alinushy
flansele pt ce motor sunt?
alesandrok4m
flansele se potrivesc pe serpii astia. pentru a fi montata pe masina mai este nevoie doar de o reductie care costa 13 euro.

reductia se sudeaza de flansa iar in reductie intra traseul de evacuare al masinii.

28 Jul 2011, 18:20:
poze noi si pret nou. 250 lei sub asta nu scade
alesandrok4m
sus cu serpii 250 lei
alesandrok4m
sus cu evacuarea 250 lei. bolt on pe 2.0 16v
alesandrok4m
hai cu serpii 150 lei e pomana mokazie
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.