Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Senzor parcare original
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
Geox16v
Caut sa cumpar un senzor de parcare de Clio 3 ,modelul care se monteaza in fabrica nu aftermarket. Poate are cineva sau imi da o idee unde as putea gasi unul second-hand ca nou e cam scump.
Geox16v
Nu are nimeni?
CRY 79
Pai nu o sa gasesti in veci. Cine crezi ca demonteaza senzorii originali sa ii vanda. Nici din dezmembrari nu are cum pt ca nu o sa mai mearga si nici nu o sa reuseasca cineva sa domonteze toata instalatia completa apoi sa-ti garanteze si ca va merge. Doar la Reno sau la Metro.
Geox16v
Poate nu ai inteles dar eu vreau 1 senzor nu tot setul. Am 1 senzor defect si din dezmembrari sigur va merge.
CRY 79
Acum am inteles.
Geox16v
Inca mai caut
doctorasul
Pune o poza cu senzorul tau.
Geox16v
Am pus o poza pe care am gasit-o pe undeva si seamana f bine cu ce am eu pe masina. Este rotund si cu mufa la 90 grade Mufa are pini in ea cam ca in desenul de langa senzori ,nu sunt in linie. Daca ai ceva sa se potriveasca in locasul din bara poate sa fie si deferita mufa daca ai si mufa ptr el. Merci oricum.
doctorasul
Este nou si pentru gama Renault,am 20 disponibili,40lei/buc.
Geox16v
Al meu nu are garnitura aia pe partea din fata are ca un inel in jurul senzorului dar e dintr-o singura bucata. codul lui este 8200049264 sau 7701062624
Geox16v
Up
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.