Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [CUMPAR] Orice fel de anvelope
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
keluboss
Situatia este in felul urmator: Soacra-mea vrea sa-si faca ceva amenajari la gradina de la tara, si i-a venit ideea sa foloseasca anvelope pe post de ghivece de flori. Daca aveti ceva cauciucuri de donat de la tico la Tractor (poate-i amenajez si lui fi-miu un loc de joaca cu nisip)puteti sa ma contactati la 0721439056. Vin sa le iau! Multumesc anticipat, pentru acest mini-proiect ecologic.
ionutz_87
am eu pe 13 si 14 daca te intereseaza
cata_lag2.2
In general anvelopele uzate nu se mai tin acasa. Eu de ex.le-am lasat la vulcanizarea la care le-am schimbat.
Cred ca dupa o tura pe la cateva vulcanizari gasesti mai multe anvelope uzate decat ai nevoie.
keluboss
@ ionut 87, Multumesc, avand in vedere ca nu pot genera un pm am sa te rog sa-mi lasi o modalitate de a te contacta eventaual un mail la alexroskb@yahoo.com

@cata, da asa este, dar am zis sa fac o fapta buna si sa mai scap pe forumisti de ceva cauciucuri vechi.
cata_lag2.2
QUOTE(keluboss @ 30 Jul 2011, 09:21)
@cata, da asa este, dar am zis sa fac o fapta buna si sa mai scap pe forumisti de ceva cauciucuri vechi.
*



De acord cu tine. Si cauciucurile mele stateau mai bine la tine in gradina folosite in scopuri eco decat prin nu-stiu-ce foc.

Asa ca :-bd

Pentru toamna as avea 2 bucati pentru tine daca mai ai nevoie desi e cam mare distanta...
ionutz_87
0735105031
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.