Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: [VAND] 2 MASINI EXCEPTIONALE, LIMUZINE 2008
DaciaClub - Forum Dacia > Alte discutii > Bursa > Arhiva cu anunturi
DORTMUND
Va salut cu stima din nou!! Un bun prieten, cumnatul nasului meu, s-a intors dupa 15 ani petrecuti in SUA pe plaiurile mioritice. Lasand la o parte naivitatea gestului, altfel nobil dar de neinteles pentru mine, anume revenirea in tara cu 2 copii mici...m-a rugat sa dau anunturi pentru cele 2 masini care au fost folosite doar in SUA pana acum 2 luni.

Masinile sunt INMATRICULATE DEJA IN ROMANIA, pe numele lui, elibereaza fiscalul pe loc, NU EXISTA nici o problema-complicatie in acest sens!!

Kilometri sunt absolut reali, accepta orice test, oriunde doreste potentialul cumparator!

Acum masinutele:

1.MAZDA 6 an 2008, benzina, 2261 cmc., 171 CP, EURO 4 trecut in cartea de identitate, cutie automata, absolut full-option, 8 airbaguri, alarma Viper cu pager, cruise-control, dublu-climatronic, jante aliaj 17 inch.

PRET: 11.900 EURO FIX

2.HONDA ACCORD an 2006, 45.000 km.,benzina,2362 cmc.,181 CP, Euro 5 trecuta in cartea de identitate,cutie manuala, absolut full-option, 8 airbaguri, alarma Viper cu pager, climatronic,full-electric, cruise-control.

PRET: 10900 EURO FIX

TELEFON:0746.698.996 D-l Sorin
CRY 79
Mai atseaza o data pozele de jos ca nu se deschid. Ca pe cea de mai sus.
DORTMUND
Astept si eu poze mai mari, inclusiv cu interiorul, a avut un deces in familie si nu prea i-a mai stat mintea la masini, sper ca in weekendul asta sa mi le trimita!
DORTMUND
Nu am primit pozele, eu ma intorc in Germania de maine asa ca sunati va rog daca va plac masinile si vorbiti direct cu propietarul lor.

O zi buna tuturor!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.